Творчість на заняттях в “Англійська Хелен Дорон”

blank

Англійська й мистецтво мають багато спільного, адже як вивчення мов, так і мистецтво потребують натхнення та творчості. І як чудово, коли під час занять їх можна поєднати! 

Справжня радість для студентів зробити власного монстрика й розказати про всі його частини тіла англійською мовою, а пізніше забрати його додому й похвалитися мамі або татові. Методика вивчення англійської у центрах Helen Doron English побудована на візуальному сприйнятті матеріалу, а закріплюється кінестетичним – те, до чого можна доторкнутись, найкраще запам’ятається й залишиться у пам’яті надовго, даючи змогу згодом використовувати вивчені нові слова й фрази. 

Завдяки справжнім іграшкам, а також об’ємним матеріалам, які використовуються під час занять, всі мають змогу відчути себе в реальному-нереальному Storyville разом із Joey, або сісти на палубу до Alphaboat й відвідати разом усі острови! Під час перегляду епізодів ми часто обираємо улюблених героїв, обговоривши всі особливості героїв, їх поведінку та характер, аби пізніше ми могли розіграти сценки та діалоги, взявши на себе роль того самого улюбленого кота або вовка, або кенгуру. 

Творчість під час занять полягає не тільки в виготовленні поробок або міні-вистав, але й у презентації власних проектів! У підлітків ці проекти можуть бути пов’язані з розкриттям змісту пісень із курсу, або активної участі під час дебатів. Часто прості ігри «Крокодил» або «Alias» стають набагато цікавішими, якщо додати до них бонусні картки – коли треба пояснювати або показувати слово, маючи додаткові завдання: стрибати на одній нозі, крутитись, або постійно всміхатись. 

Під час будь-якого творчого процесу в кожної групі поліпшується спілкування, адже творчість під час занять сприяє створенню позитивної атмосфери спілкування, генеруванню оригінальних ідей, покращується командна робота, а також розвивається самостійність кожного, адже під час ігор або створення поробок часто треба прийняти власне рішення. 

Практичне вивчення англійської мови у центрах англійської Хелен Дорон дозволяє швидко и якісно опановувати нові слова та вирази, адже ми одразу використовуємо їх на занятті,  саме тому всі наші студенти й студентки можуть вільно спілкуватися англійською, як другою рідною мовою!

icon-1
Scroll to Top