3250 Views

Англійська для дітей у цифровому світі. Що змінилося?

1 і 2 жовтня в Москві проходила освітня конференція EdCrunch 2019, присвячена новим технологіям в освіті.

Президент і засновник групи компаній Helen Doron, взяла участь у панельній дискусії з приводу того, як і до чого готувати дітей фіджітал-покоління, які закінчать школу в далекому 2030 році.

Учасники дискусії обговорювали:

  • якою саме має бути англійська для дошкільнят
  • як потрібно змінити систему освіти в цілому
  • які методи і технології найкраще використовувати для досягнення максимального результату
  • які переваги в навчанні дає використання технологій і гаджетів з раннього віку

Хелен Дорон розповіла про те як саме ефективно вивчати англійську для дітей за розробленою нею методикою, коли мова вивчається, як рідна, без перекладу, через гру і практичний досвід. На заняттях з англійської в школах Хелен Дорон ефективно використовуються освітні ігри та книги з доповненою реальністю, власні мультики та інтерактивні додатки для навчання письму та читанню.

Учасники конференції також мали можливість відвідати майстер-клас Хелен Дорон на тему білінгвізму і того як англійська для немовлят впливає на розвиток їх мозку і мовного апарату. Хелен дала практичні поради, як допомогти дитині-білінгву розвиватися гармонійно. Також, обговорювалися переваги білінгвізму: вплив вивчення мов і вільного володіння декількома мовами одночасно на поліпшення розумових процесів, логіку і пам’ять.

Ще однією важливою темою, що обговорювалася на конференції, став полілінгвізм. Хелен Дорон, а також засновники провідних освітніх компаній обговорювали вплив паралельного вивчення декількох мов на розвиток дитини в цілому і її здатність до легшого вивчення інших предметів.

Одним з важливих питань, є роль батьків у вихованні дитини-поліглота. Хелен розповіла про важливість вивчення англійської мови в ранньому віці, адже період з 1 року до 9 років – найбільш продуктивний для цих цілей. Згідно з методикою Хелен Дорон постійне прослуховування англомовних матеріалів, пісень, мультиків у фоновому режимі дозволить дітям швидко і легко опанувати нові мови.

Вивчайте англійську з раннього дитинства, реєструйтесь на безкоштовне демонстраційне заняття та дізнайтеся про переваги вивчення англійської за методикою Хелен Дорон.