1278 Views

Англомовні екскурсії Львовом для всієї сім’ї

Запрошуємо Вас на англомовну екскурсію-квест для всієї сім’ї!

На Вас чекає інтерактивна подорож старовинними вуличками Львова. Захопливі історії та легенди Львова – для батьків, загадки та подарунки – для дітей.

[button text=” Реєструйтеся зараз (067) 370 28 08“]

Формат екскурсії Львовом

Квест буде цікавий як для дітей, так і для батьків. Учасники квесту розгадують загадки та головоломки, шукають підказки за допомогою, котрих переходять з однієї точки в іншу відповідно до маршруту квесту. Всі точки супроводжуються цікавими легендами та фактами з історії м. Львова. На найскладніших точках учасники отримують призи.

Під час англомовного квесту діти

• Пізнають історію Львова в ігровій формі.
• Розгадують загадки та шукають підказки.
• Грають у тематичні ігри, вивчають нові фрази та слова англійською мовою.
• Знайомляться з культурою та традиціями Галичини.
• Потрапляють у світ легенд та казок.
• Візьмуть участь у майстер-класах відповідно до тематики квесту.
• На завершення на всіх учасників чекають подарунки, сертифікати, призи.
• Зроблять свій шоколад “з нуля” і відчують себе справжнім шоколатьє.

Пропонуємо Вам наступні екскурсії-квести:

Охоронці міста Львова

Англомовний квест вуличками Львова в пошуках відомих і талановитих львів’ян. Ми пишаємось, що українці. Так давайте відвідуємо будинки відомих людей, оцінимо здобутки, зануримось в спогади та історію. Помилуємось архітектурою та дизайном старовинних будинків. А чи Ви все знаєте про рідне місто Лева?

Таємниці Львівських Левів

Захоплюючий квест вуличками Львова. Місто левів – так гордо називають Львів шанувальники його історії. І недарма, адже «королів звірів» у місті понад 2,5 тисячі. У кожного з них – своя історія, своє призначення. Історії старого міста з мораллю про добро та зло. Пригоди захисників міста та історія великих історичних подвигів англійською мовою.

Таємниці підземелля

Інтригуючий квест підземеллями міста Львова. Цікаві історії та легенди старовинного міста англійською мовою. Львів настільки багатий своїми оповідками, що гостям міста, та й часами нам, здається, що кожен закуток королівського міста має свою легенду, а то й не одну. Надземний Львів вабить своєю архітектурною спадщиною, тоді як підземелля міста манять своїми таємницями та легендами.

Шоколадний квест

Квест із запахом шоколаду вуличками Львова. Ми поринемо в найцікавіші та найсолодші історії та легенди старовинного Львова англійською мовою. В фіналі квесту діти будуть виготовляти шоколадні цукерки в Майстерні шоколаду. Цукерки – це смачно і навіть дуже корисно, особливо якщо ці цукерки зроблені своїми руками. Всі учасники відчують себе справжнім шоколатьє.

Вартість та умови

Тривалість англомовного квесту: 3 години.

Кількість учасників: від 3 людей
Є можливість відправити на квести дитину без батьків, групу супроводжує екскурсовод, викладач і педагог. Кількість супроводжуючих залежить від кількості дітей.

Вартість: від 585 грн (2 дорослих + 1 дитина)

Попередній запис обов’язковий.

Реєструйтеся за тел. (067) 370 28 08
або заповніть, будь ласка, форму:

Зареєструйтесь на вебінар (1)