494 Views

Екскурсійний англомовний курс у Львові

Львів дуже старовинне місто і наповнене воно безліччю досі ніким нерозгаданих таємниць. Та цього річ воно відкрило всі секрети. А його житель Левик запросив діток до свого рідного міста з 1 по 6 травня, щоб провести незабутні весняні вихідні, вивчаючи англійську за методикою Хелен Дорон.

Малята відвідали незабутні екскурсії, що поєдналися з веселими забавлянками і все це англійською, і все в старовинному місті Лева…
Це були легендарні пригоди… Малюки потрапили в атмосферу давнини, коли створювалися ордени… Одним з таких був Орден Лева, що складався з кола молодих, але дуже відважних лицарів, які берегли і захищали легенди міста Лева. Але сталося так, що у важкі часи міста орден було знищено… І за легендами найсміливіші зібравшись в потрібному місті і в певний час зможуть його відновити.

Та для обраних цей шлях буде непростий, адже члени ордену за для безпеки і захисту від злих сил заховали по частинах карту – таємницю міста Лева. І тільки віднайшовши ці клаптики карти можна відновити Орден.
Тому наші маленькі шукачі пригод повинні були відвідати найвідоміші місця міста Лева і віднайти там частини карт, щоб склавши їх воєдино виконати найвеличнішу місію, яку доручив Левик.

Шукаючи частинки карт, малюки потраплять у світ дивовижних рослин, які ростуть у Львівському Ботанічному саду, у кругосвітню мандрівку Львівською Дитячою Залізницею та квестові пригоди у пошуках Левів Площею Ринок.
А також на діток чекало:
·    Офіційне відкриття та святкування 5-річчя методики Хелен Дорон у Львові
·    Захоплюючий комплекс екскурсій стародавнім містом для дорослих
·    Майстер клас у стилі традицій українського Великодня: “Розмалюй свою Писанку”
·    Пригодницький квест: у пошуках Левів вулицями стародавньої Площі Ринок
·    Прощальна вечірка – посвята дітлахів до “Ордену Левів“

Цей екскурсійний англомовний курс розроблений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.
Саме так день за днем, за допомогою таких інтенсивних занять та постійному спілкуванні англійською, дітки зуміли добре закріпити знання отримані у навчальному центрі Англійська Хелен Дорон та потрапити у вир справжніх пригод, яке приготувало всім старовинне місто Лева.