1362 Views

Англiйська мова для дiтей

Усім відомо, що понад 60% усієї інформації ми отримуємо у віці до трьох років. Той факт, що діти вчаться швидше і на довше запам’ятовують отриману інформацію, зараз використовується багатьма спеціалістами по дошкільному розвитку. Їх мета – надати максимальну кількість інформації, для того, щоб дитина виросла всебічно розвиненою та здібною.

Мережа Англійська Хелен Дорон пропонує вивчення англійської мови для дітей від 3-х місяців. Навчання можна розпочати як із базового рівня, так і продовжити вивчення вже маючи знання. Навчання проводиться за унікальною авторською методикою відомого лінгвіста Хелен Дорон.

Основними складовими цієї методики є:

  • Чітка та продумана система занять з урахуванням вікових особливостей
  • Вивчення англійської мови як рідної
  • Навчання у малих групах до 8 дітей, що дає можливість приділити увагу кожному в групі
  • Усі викладачі обов’язково проходять спеціалізовану підготовку
  • Під час занять не використовується рідна мова. Таким чином діти повністю занурюються в англомовну атмосферу.


Особливості навчання

Методика Хелен Дорон дає можливість вивчати англійську мову без зубріння та нудних підручників. Заняття проходять у цікавій ігровій формі так, що дитина навіть не відчує, що вона навчається. Такий підхід робить процес навчання природним та комфортним, веселим та результативним.

Хід занять

У ході кожного заняття використовуються активні та розвиваючі ігри у поєднанні з авторськими піснями та мультфільмами. Таким чином, діти запам’ятовують сталі вирази та основні фрази, а згодом починають їх самостійно активно використовувати.

Широко практикується робота з картками та малюнками. Для маленьких учнів використовуються м’які іграшки та розвиваючі ігри. Творчі завдання, аплікації, розмальовки сприяють швидшому освоєнню мови, роблять заняття колоритними та різносторонніми.