Фільми та мультики у вивченні іноземної мови

blank

Перегляд фільмів – це невід’ємна частина вивчення іноземної мови. Це допомагає розвити навички сприйняття мови на слух та розширити словниковий запас. Проте, фільми та мультики слід підбирати відповідно до рівня володіння мови. Стрічки, які підійдуть для кожного рівня, – дізнавайтесь із нашої добірки.

Elementary (A1)

Up («Вперед і вгору») – один із мультфільмів студії Pixar, що підійде новачкам. Це яскрава історія, яку можна зрозуміти навіть без слів.

Casper («Каспер – добрий привид»). Мультсеріал, що розповідає про привида, який хоче знайти справжніх друзів. Каспер не тільки дружелюбний – він ще й розмовляє короткими та зрозумілими фразами.

The Man Called Flinstone («Людина, яку звати Флінстоун»). Пародія на знамениту «бондіану» (серію фільмів про Джеймса Бонда). Смішний мультфільм із простою лексикою, розбірливою мовою та короткими фразами.

Finding Nemo («У пошуках Немо»). Історія про пошук однієї маленької рибки у величезному океані.

The Jungle Book («Книга Джунглів»). Йдеться про класичний мультфільм, що був знятий у 1967 році. Казка про хлопчика Мауглі – це прекрасний приклад фірмового діснеївського стилю.

Pre-Intermediate (A2)

My Big Fat Greek Wedding («Моє велике грецьке весілля»). Романтична американська комедія, що стала одним із найуспішніших фільмів 2002 року. Подивіться для того, щоб підняти собі настрій та послухати повільну чітку мову героїв стрічки!

The Holiday («Відпочинок за обміном»). Романтична історія про те, як дві жінки вирішили обмінятися будинками. Головні ролі виконують як американці (Камерон Діас та Джек Блек), так і британці (Джуд Лоу і Кейт Вінслет). Хіба не чудова нагода поспостерігати за «протистоянням» акцентів?

Beauty and the Beast («Красуня і чудовисько»). Діснеївська казка про справжнє кохання – багато романтики, пісень та хорошої вимови.

The Wizard of Oz («Чарівник країни Оз»). Фільм, який був знятий ще в далекому 1939 році – класика, що може стати прекрасним навчальним матеріалом для новачків.

The Lion King («Король Лев»). Мультфільм, який дивилися, напевно, всі. Це повчальний мультик про малюка Сімбу та його посвяту в доросле життя.

Intermediate (B1)

Raiders of the Lost Arc («Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега»). Перший із фільмів про Індіану Джонса. Чому варто подивитися? Маємо аж три причини: цікаві діалоги, мальовничі пейзажі та, звісно ж, сутички з ворогами, під час яких Індіана демонструє майстерне володіння батогом.

Indiana Jones and the Temple of Doom («Індіана Джонс і Храм Долі»). Чергова розповідь про пригоди найгарнішого археолога: цей фільм наповнений action-сценами, тому діалогів відносно мало. Крім того, місце дії – Індія, тому маєте змогу потренувати розуміння «неамериканського» акценту.

Shrek («Шрек»). Пригоди зеленого людожера можуть провести своєрідну екскурсію по американській культурі. «Шрек» – це історія справжнього кохання та міцної дружби, герої якої розмовляють доволі зрозуміло. Приємна деталь: Фіону озвучує вже знайома нам Камерон Діас.

Toy Story («Історія іграшок»). Коли компанія Disney та студія Pixar об’єднуються заради спільного проекту, народжується магія. Так на світ з’явилася «Історія іграшок», що начебто призначена для дітей (це доводить відносно легка лексика). Втім, у цій історії дорослі теж можуть знайти дещо своє.

Cast Away («Вигнанець»). Цей фільм – здебільшого монолог, тому за ходом подій та думками головного героя дуже легко слідкувати. До речі, про героїв: головну роль виконує Том Хенкс, що відомий своєю повільною вимовою, яку так легко сприймати на слух!

Upper-Intermediate (B2)

The Matrix («Матриця»). Чотири «Оскара» начебто натякають, що фільм-таки вартий уваги. «Матриця» – це видовищна стрічка, де герої розмовляють доволі рідко, максимально зрозуміло, та ще й дають цінні настанови!

The Hangover («Похмілля у Вегасі»). Комедія, що практично стала класикою. Жива мова, американський акцент та багато-багато фану – все це можна знайти у Вегасі!

Forrest Gump («Форрест Гамп»). Головний герой, Форрест, має психологічні проблеми, що змушує актора Тома Хенкса говорити ще повільніше, ніж зазвичай. Чудовий фільм, з якого можна багато дізнатися про війну у В’єтнамі та рух хіпі 60-х років.

The Hunger Games («Голодні ігри»).  Практично всі герої розмовляють з американським акцентом, тому перегляд «Голодних ігор» – це прекрасна можливість до нього призвичаїтися.

500 Days of Summer («500 днів літа»). Нетипова любовна історія, яка допоможе підтягнути лексику та розмовну англійську.

Дивіться фільми та вивчайте англійську мову легко та весело!

icon-1
Scroll to Top