907 Views

Англійська для сучасного підлітка

«Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше!», пише Льюїс Керол. 

І дійсно так! Світ так швидко розвивається, можливості його осягнення ростуть з кожним днем, і щоб не загубитись в його просторах сучасна людина неодмінно має знати англійську

Та  дедалі важче зацікавити дітей традиційним навчанням за установленою програмою й застарілими підручниками. Що вже й говорити про підлітків! Сучасний світ настільки динамічний, переповнений інформаційним шумом, що неможливо навчити когось англійської просто усадивши за стіл й озброївши підручником граматики, як уявляється шкільним вчителям та батькам. 

Без сумніву, при вивченні англійської мови необхідно зацікавити підлітка, задовольнити його допитливість  усіма новітніми технологіями, якими так багата школа англійської мови «Helen Doron English».

Ті, кого ми сьогодні називаємо дітьми, дуже швидко подорослішають і будуть жити у світі, відмінному від теперішнього. Новий досвід, здобутий дітьми при зустрічі із сучасними технологіями, вплине на їхній світогляд та розуміння свого місця у навколишньому світі, сформує для них новий перелік цінностей та нові вміння.

Курси англійської за методикою Хелен Дорон спямовані на максимальне зацікавлення студентів як змістовим наповненням, так й англійською мовою, адже навчання відбувається непомітно, весело, цікаво. Старшокласники поглиблено вивчають граматику, лексику та фонетику англійської мови без зайвого акцентування на цьому. А сприяють цьому:

  • Обговорення тем, актуальних для підліткового віку;
  • Читання неадаптованих статей та уривків із художньої літератури;
  • Авторська поп-музика у виконанні Беная Дорон і Елли Дорон;
  • Створення інтелект-карт і написання есе;
  • Оригінальні оповідання, сюжет яких розвивається з уроку в урок;
  • Ідіоми, скоромовки, жарти, які вживають підлітки у всьому світі.

Підлітки прагнуть впевнено й невимушено почувати себе в англомовному середовищі, і в цьому вам радо допоможемо ми, школа англійської мови «Helen Doron English».

Катерина Цибаровська,викладач центру англійської мови Helen Doron English

Приєднуйтесь до вивчення англійської мови вже сьогодні та отримайте перше заняття в подарунок!