1014 Views

Англійська в дитячому світі

У сьогоднішньому світі англійська мова існує скрізь: у рекламі, в кіно, на телебаченні. Більш того, англійська – це міжнародна мова спілкування. Більшість людей навіть не задають собі питання “навіщо вивчати англійську”, адже відповідь очевидна. Це так само актуально, як і правильно розмовляти і писати рідною мовою. Усі батьки хочуть дати своїй дитині найкраще і хороше, саме тому вони водять дітей на всілякі гуртки та секції. Але чи є сенс вивчати дитині англійську? Де і як вона зможе її використовувати?

Англійська для дітей

Для чого вивчати англійську мову

Для початку треба розібратися, навіщо дитині взагалі може знадобитися іноземна мова. Є кілька варіантів відповіді:

  • Ви вважаєте, що дитина повинна добре підготуватися до вивчення англійської в спеціалізованій школі;
  • Ви часто буваєте за кордоном або відправляєте дитину в закордонний табір і хочете, щоб вона відчувала себе впевнено в оточенні іноземців;
  • Ви хочете дати своїй дитині хорошу базу для майбутнього.

Незалежно від відповіді вже похвально, що ви бажаєте навчити свою дитину іноземної мови .Чим раніше ви почнете, тим швидше побачите результати. Вивчення англійської з раннього віку економить час і ваші кошти, адже мозок дитини засвоює інформацію набагато швидше ніж мозок дорослої людини. Вже через деякий час після занять ваша дитина зможе не відчувати себе скуто, якщо ви поїдете за кордон, де всі говорять тільки англійською. Крім того, це допоможе вашому малюкові застосовувати отримані знання в школі на уроках, тим самим заробляючи хороші оцінки, дивуючи вчителів і радуючи батьків.

Найближча перспектива

Всі знають, що вільне володіння англійською прирівнюється до освіченості і успішності. Це дасть вашій дитині хорошу можливість отримати в майбутньому роботу своєї мрії і хороший заробіток. Але якщо не забігати так далеко вперед, то ваша дитина вже зараз може спокійно застосовувати англійську мову. З недавнього часу в Україні відкрили безвізовий режим із зоною Шенген, а це відкриває великі перспективи. З цим нововведенням з’являється все більше доступних мовних таборів для дітей і підлітків за кордоном, де вони можуть заводити нових друзів з усіх куточків світу і практикувати свої навички іноземної мови. Це хороший досвід для вашої дитини або тінейджера.

Але якщо ваша дитина ще занадто мала, щоб їздити за кордон або, більш того, занадто мала, щоб навіть говорити? Це не заважає їй вивчати англійську. Пізнавальні мультики іноземною мовою або книги допоможуть малюкові вивчити англійську легко та весело. В майбутньому це допоможе дитині бути більш розвиненою і зібраною, адже діти-білінгви завжди більш швидко навчаються. Вивчення англійської з дитинства дасть дитині хорошу базу для отримання знань в майбутньому.

Діана Недбай,
Викладач “Англійська Хелен Дорон”