456 Views

Рік англійської мови в Україні

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, це засвідчує Указ Президента України №641/2015 від 16.11.2015 року.

Дане рішення було ухвалене з метою сприяння вивченню англійської мови для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку. Треба зазначити, що знання англійської мови необхідне не тільки за кордоном, але й для здобуття освіти в державних школах та університетах, отримання гідної роботи в державних та приватних підприємствах України й в повсякденному житті (перегляд фільмів, іноземних web-сайтів, користування гаджетами та ін.).

Саме тому урядом нашої країни було розроблено комплекс заходів на 2016 та наступні роки, які будуть спрямовані на активізацію вивчення українцями англійської мови, зокрема передбачивши організацію на базі вищих навчальних закладів курсів із вивчення англійської мови, сприяння розширенню викладання у вишах дисциплін англійською мовою, збільшення мережі гуртків у позашкільних навчальних закладах.

Також планується збільшення організації фахових конкурсів, олімпіад та інших змагань з англійської мови, які будуть спонукати молодь до вивчення англійської мови не тільки в рамках обов’язкових уроків, але й додатково – відвідування курсів англійської мови, репетиторів. Англійська Хелен Дорон буде активно працювати під цим гаслом, розвивати нові навчальні програми та мобільні додатки.

Окремим напрямком буде розвиток взаємного обміну учнями та студентами між навчальними закладами України та державами, у яких англійська мова є основною мовою спілкування. Внаслідок цих дій, студенти які поїдуть на навчання за кордон зможуть покращити свій рівень знань англійської мови та «розповісти світу» про Україну. Водночас іноземні студенти, які приїдуть на навчання в українські навчальні заклади допоможуть молоді у вивченні розмовної англійської та на власні очі переконаються в українській гостинності та в красі українських міст.

Також поетапно запроваджуватиметься сертифікація вчителів іноземних мов з метою визначення рівня володіння ними відповідною мовою та диференціації оплати праці залежно від фахового рівня володіння мовою. Наприклад, вчителі Англійська Хелен Дорон розпочинають свою роботу в навчальному центрі з проходження атестації й отримання сертифікатів міжнародного зразка, й це є основною умовою прийняття на роботу. Й так повинно бути в усіх навчальних закладах.

Водночас з державними програмами, Англійська Хелен Дорон також готує нові цікаві програми, навчальні матеріали, які допоможуть дітям легко вивчити англійську мову, як рідну. Зокрема, в березні 2016 року Англійська Хелен Дорон разом з Мовна Школа Міжнародний Дім запрошує дітей від 7 до 12 років скласти YLE Tests. Кембриджські іспити для дітей щорічно здають більше 300 тис. дітей в 55 країнах світу.

Англійська Хелен Дорон має успішний досвід роботи більше ніж 30 років в 55 країнах світу. Нами було створено англомовну радіостанцію Helen Doron Radio, яку слухає весь світ, й за допомогою якої кожний може поглиблювати свої знання англійської мови. Англійська Хелен Дорон завжди на хвилі англійської мови, але в 2016 році студенти ще більше поглиблять свій рівень володіння англійською мовою, отримають сертифікати міжнародного зразка та долучать своїх друзів до чарівного світу англійської мови.