МІЖНАРОДНА МОВНА ШКОЛА

для дітей та підлітків
від 3 місяців до 19 років

“Англійська Хелен Дорон” – всесвітній лідер у галузі викладання англійської як іноземної мови. З 1985 року більше 3000000 студентів оцінили переваги навчання в понад 1 000 навчальних центрах “Англійська Хелен Дорон” в 40 країнах світу. В Україні працює понад 79 навчальних центрів.

Online та Offline формат навчання.
курси 2022

Отримайте перше заняття у подарунок!

Про нас

В “Англійська Хелен Дорон” діти завжди на першому місці. Ми розробили методику, яка напряму говорить зі студентами тією мовою, яку вони розуміють, і яка гарантує найкращі результати. Ми обіцяємо відкрити для Вашої дитини світ яскравих персонажів, захопливих історій, пісень і чудових ігор.

Переваги методики

ЯК НАС ЗНАЙТИ?

79 навчальних центрів «Англійська Хелен Дорон» у 33 містах України. Знайдіть найближчий поруч з Вами.

blank

Відгуки
батьків та студентів
"Англійська Хелен Дорон"

Дуже подобається Helen Doron на Сихові у Львові. Адміністратори хороші, завжди допоможуть. Особлива подяка викладачу Мар'яні Паньків, заняття завжди цікаві і продуктивні.
blank
Ольга Гудзь
мама дитини, яка навчається у нас
Хочу подякувати викладачам та адміністраторам навчального центру Helen Doron в Києві на Ушакова 1в. Діти навчаються вже 9 і 6 років, із задоволенням відвідують заняття і мають прекрасні результати!
blank
Марина Пархомчук
мама дитини, яка навчається у нас
Хочу поблагодарить преподавателей и администратора Елену за прекрасный сервис и манеру преподавания, ходит сын не первый год, и английский он полюбил только благодаря Helen Doron в Киеве на Ушакова 1в. Спасибо большое!
blank
Анна Шатило
мама дитини, яка навчається у нас

Переконайтесь в ефективності методики «Англійська Хелен Дорон» вже сьогодні – заповніть заявку на демонстраційне заняття та отримайте перше заняття в подарунок.

Догори