594 Views

Тематичні заходи в Англійська Хелен Дорон


Учні Хелен Дорон не лише вивчають англійську в ігровій та веселій формі, а й приймають участь у різних тематичних заходах, які допомагають краще познайомитися з культурою та традиціями різних країн, а також відчути себе частинкою цього свята.

  1. Pyjama-Party. Піжамна вечірка проводиться для старших студентів. Вони залишаються ночувати у навчальному центрі. Цього року вечірка відбулася у стилі Halloween. Студенти приймали активну участь у конкурсах, квестах, а також готували привидів із бананів та кокосової стружки, разом вечеряли, снідали та переглядали фільм. Вечірка дала можливість відчути атмосферу цього свята, вивчити слова, пов’язані із його святкуванням та зустріти нових друзів, адже свято проводиться для всіх бажаючих студентів Хелен Дорон.
  2. Thanksgiving Day – День Подяки. Учні познайомилися з історією цього свята та зробили листівки, в яких подякували людям, які їм дорогі, вклавши у ці листівки свою любов.
  3. Новий Рік. В центрах проводяться святкові, відкриті уроки. Заняття наповненні різними активностями та командними змаганнями, у яких діти можуть брати участь разом з батьками. Учні вчать пісеньки заздалегідь, готують сніговика, прикрашають ялинку, складають оленя, виконують поробку, а також отримують подарунки від Санти. Після проведення новорічних занять батьки були приємно здивовані, адже вони побачили, що діти розуміють вчителя, багато говорять під час уроку англійською мовою, реагують на всі запитання вчителя, а найголовніше, радіють іграм в команді та із задоволенням беруть участь в активностях.

Також, плануються проведення Elf Cinema Party, День Китаю, де учні познайомляться з традиціями та культурою цієї дивовижної країни, приготують національні страви, відсвяткують китайський Новий рік, навчаться писати своє ім’я китайською мовою та дізнаються передбачення від китайського дракона, а найважливіше – все відбуватиметься в цікавій, ігровій формі.

Отже, Англійська Хелен Дорон не лише пропонує цікаві заняття, а й проводить багато інших заходів, що сприяють всебічному розвитку Вашої дитини, адже у нас одна мета – виховання та сприяння розвитку цілісної особистості.