1033 Views

Фіджитал-покоління – самостійні та мультифункціональні

Фіджитал-покоління, воно ж покоління Z – це підлітки та молоді люди, що були народжені в період між 1995 до 2012. Вони є першими поколінням, хто не бачив світ без Інтернету і це зробило їх іншими. 

Більшість батьків таких підлітків мають багато питань:

Як знайти спільну мову? Чому моя дитина постійно в он-лайн? Як повернути її до реального життя? І чи це дійсно треба робити?

Ось декілька особливостей, які батьки дітей “Покоління Z” мають знати: 

  1. “Покоління Z” не бачать різниці між реальним та віртуальним життям. Для них це єдина система існування. А сварки та категорична заборона користування Інтернетом лише зруйнує Ваші відносини з дитиною.
  2. Ці діти можуть виконувати багато завдань одночасно: слухати музику, дивитись YouTube, виконувати домашнє завдання з декількох предметів одночасно та в цей же час переписуватись з друзями. І в цьому немає жодної проблеми при умові, що дитина є достатньо успішною в школі.
  3. Гаджети та різні сучасні технології – це невід’ємна частина їх життя. Вони проводять в середньому 16 годин на тиждень зі своїм смартфоном і це абсолютно природньо.  
  4. У Вас є рівно 8 секунд, щоб зацікавити дитину “Покоління Z”, тому одразу починайте з суті.
  5. Ці молоді люди мріють про власний бізнес ще зі школи, а багато з них в студентські роки досягають поставлених цілей.
  6. Вони швидко приймають рішення. Їх прагнення постійно рухатись не залишає часу на довгі роздуми.

Отже, як готувати підлітка “Покоління Z” до майбутнього?

Перше та найголовніше: не гальмуйте дитину в освоєнні нових технологій, а скеруйте в правильному напрямку. Зараз існує безліч позакласних курсів програмування для дітей від 7 років. Нехай години, проведені в Інтернеті, будуть продуктивними.

Друге та не менш важливе: англійська мова для дітей. Всі Ви погодитесь, що це – вимога сучасності. Без знань іноземної мови майбутній бізнесмен не зможе досягти таких бажаних висот. Ось тут не варто чекати до 7 років, адже Англійська Хелен Дорон пропонує навчання для малюків від 3 місяців до 18 років. 

Дайте своїй дитині необхідний “background”! Щоб після закінчення школи, маючи гарні знання англійської мови та навички використання  технологій, всі дороги для вашої дитини були відкриті.
Запишіться на демонстраційне заняття вже сьогодні та вчіть англійську легко та весело разом з Англійською Хелен Дорон.