90 Views

Навіщо потрібні флешкарти на заняттях?

Навіщо на заняттях англійської мови в Helen Doron English ми постійно використовуємо флешкарти? Усе доволі просто: для успішного засвоєння студентами лексики уроку. Адже матеріал, який сприймається візуально та повторюється декілька разів, значно краще та легше запам’ятовується.

Використання флешкарток насамперед є принципом навчальної методики Глена Домана, яка базується на демонстрації навчальних карток та їх механічному запам’ятовуванні. Важливими вимогами до таких карток є:

  • розмір (кожна картка має бути в межах 20 см.)
  • спеціальний шрифт (розміром не менше 3 см.)
  • на кожній картці розміщено зображення, предмета, явища чи поняття.

Як саме ми працюємо з флешкартами на уроках? Студентам демонструються картки однієї тематики, наприклад, фрукти, овочі, домашні тварини і т.д.. Викладачі чітко озвучують назву предмету для того, щоб застосувати ще й слухову пам’ять. На першому занятті ми показуємо не більше п’яти карток для кращого засвоєння матеріалу. Кожна картка показується по одній секунді і студентам дається по п’ять секунд на те, щоб повторити слово. Коли ми бачимо, що всі слова вивчені, то на наступних уроках можемо збільшити кількість карток. А також ми граємо з флешкартками в різні ігри, оскільки заняття в Англійська Хелен Дорон проходять в ігровій формі, тому студенти значно краще сприймають та запам’ятовують нові слова.