758 Views

Ми любимо літати до Англії

Всі учні навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон”, починаючи з найменших, знають, що для того, щоб вільно володіти англійською мовою, їм необхідно побувати в Англії. Ось чому на початку кожного уроку розправляють крила наші літачки і летять в чарівне королівство – до Великобританії!

повітряний змій англійською

«Готові?», – запитує їх викладач, і всі діти радісно гудуть, широко розкинувши в сторони руки: “Flying, flying, flying and landing, landing!”. Як же такі досвідчені льотчики могли пропустити перший авіаційний фестиваль?

Фестиваль, що проводився на аеродромі “Чайка”, захоплював своєю видовищністю з першої секунди – різнокольорові парашути в небі, літаки, що готуються на зліт, безліч повітряних кульок, радісні обличчя. Основною метою даного заходу було залучення молоді в авіаційний спорт. Дорослі, нарівні з дітьми, з захопленням стежили за видовищем, коли літаки злітали вгору, немов птахи і зникали за хмарами.

А поки всі милувалися виступом у небі, у дитячій ігровій зоні також кипіло життя. Викладачі Англійська Хелен Дорон зустрічали всіх іграми, поробками, активними конкурсами. Діти приходили один за другим, багато хто – вже учні центрів Англійська Хелен Дорон, з гордістю демонстрували володіння англійською: вони вільно віталися, просили ножиці, фарби, самі вибирали, що хочуть робити, дивуючи батьків тих малюків, які вперше знайомилися з методикою викладання Хелен Дорон .

Уже після фестивалю, ми з моїми учнями обговорили всі подробиці цього заходу, і прийшли до висновку, що всі до одного хотіли б випробувати себе в sky jumping! Учні міжнародної мережі “Англійська Хелен Дорон” не бояться літати. Вони завжди відкриті для нових знань і досвіду.

Олександра Лілія,
Викладач навчального центру “Англійська Хелен Дорон”