522 Views

Франчайзинг з Англійська Хелен Дорон

 «Англійська Хелен Дорон» будує власну франчайзингову мережу в Україні починаючи з 2004 року. Наразі мережа нараховує 78 навчальних центрів у 32 містах України. З чого починати власну справу в сфері освітніх послуг та на що звертати увагу – читайте у відповідях франчайзі.

«Франчайзі потрібно багато працювати та постійно вчитись»

Тарас Рішко розвиває франшизу на Закарпатті, у містах Мукачево та Хуст. Підприємець вже мав досвід франчайзингу, який йому допоміг успішно розвивати «дитячу» франшизу на Заході України.

Я обрав франчайзинг, оскільки це найшвидший метод запропонувати ринку якісний продукт. Але тільки грошей та якісної франшизи замало для успіху – франчайзі потрібно багато працювати та постійно вчитись. Я обрав міжнародну франшизу, зважаючи на масштаб: в «Англійська Хелен Дорон» кожна навчальна програма розроблена з урахуванням всіх потреб дитини, що жодна локальна або навіть національна компанія на це б не спромоглася.

Коли обираю міста для розміщення школи, зважаю на відстань – школа потребує особистої присутності власника, а я не хочу їздити за багато кілометрів. Отож відкриваю навчальні центри в містечках виключно Закарпатської області.

Моя місія – забезпечити якісні знання якомога більшій кількості дітей при збереженні рентабельності школи. А найскладніше – підібрати колектив в якому всі будуть працювати як єдина команда, приймати та слідувати цінностям школи.

Найбільше задоволення отримую, коли бачу результати дітей та чую, як батьки наших учнів рекомендують нас друзям.

«Планую розвивати мережу «Англійська Хелен Дорон» в нових регіонах»

Катерина Мороз, м. Бориспіль починала як вчитель англійської мови, але згодом вирішила сама стати підприємцем та придбати франшизу школи. Нещодавно Катерина разом з чоловіком Валентином стали майстер-франчайзі нового регіону – Поділля (Хмельницька, Вінницька та Житомирська область).

Коли я ще студенткою шукала роботу, подруга порадила відправити резюме на вакансію викладача до «Англійська Хелен Дорон». Я пройшла співбесіду та спеціалізований тренінг і поринула в неймовірно цікавий світ.

Я закохалася в методику вивчення мови і зрозуміла, що це найкраще, що ми можемо дати дітям. Через рік роботи в компанії, ми з майбутнім чоловіком замислилися про відкриття власної справи. А ще через рік вже приймали перших учнів в Борисполі.

Ми обрали рідне місто, бо ми тут виросли і дуже гарно його знали.

Ми й досі вчимося і вносимо зміни в процес навчання дітей та підлітків, допомагаємо студентам розкрити потенціал за допомогою інноваційних підходів та навчальних програм.

Найбільше задоволення отримуємо від результату наших студентів та подяки батьків.

Наразі ми стоїмо перед новим етапом в нашому бізнесі – розвиток нових регіонів, надання можливості отримати якісну освіту всім дітям в Україні.

«Найкраща реклама в маленькому місті – гарна репутація»

Оксана Домчак, відкрила навчальний центр у місті Стрий Львівської області та довела, що навіть у невеликому містечку можна досягти значного успіху та продовжувати викладати, бо вчитель – то назавжди.

Після випуску на факультеті англійської філології, постало питання працевлаштування. Вчити я завжди любила, але варіант середньої школи відпав через обмеженість творчості, старі матеріали, та низьку зарплату.

Почала шукати щось «своє», але виникло багато питань: які підручники кращі, як правильно обрати приміщення і т.д.

Але хто шукає – той знайде і мої сумніви зникли, коли я побачила франшизу «Англійська Хелен Дорон». Заповнила документи, відвідала декілька навчальних центрів і зрозуміла, що хочу бути частиною такої масштабної компанії!

Переваги франчайзингу важко переоцінити: з партнером діляться успішною моделлю ведення бізнесу, надають безліч брендбуків, а також доступ до чудових навчальних матеріалів. Ти входиш в мережу, де вже працюють маркетологи, методисти, дизайнери, де все налагоджено, де не потрібно шукати «п’яте колесо».

Звичайно, що робота в маленькому місті має безліч особливостей. Я знаю кожну дитину по імені та впевнена, що найкраща реклама – репутація. Масштабні рекламні компанії та інші pr-ходи – марно витрачені кошти. Але якщо ти на совість виконуєш свою роботу – люди приведуть нових людей.

Зараз мабуть кожна друга дитина в місті навчається в нас і нам немає рівних. В мене чудова команда однодумців, ми розуміємо, що та для чого ми робимо.

Але є й труднощі. Це обмежені варіанти оренди, відсутність простору, де можна робити великі свята та вечірки, відсутність якісної поліграфії, але все це можна вирішити – було б бажання.

«Англійська Хелен Дорон» дає можливість проявити свою креативність, організовуючи відкриті уроки, вечірки, свята та табори. Мені це настільки подобається, що я продовжую викладати, хоч маю п’ять вчителів.

Приємно, коли бачиш результат своєї роботи, а з такою методикою та матеріалами він не забариться. «Англійська Хелен Дорон» – це не лише про навчання мови, це про виховання свідомих громадян, які піклуються про довкілля, які вміють товаришувати та творити добро.

Моя робота без сталого графіку, вихідних, канікул та декретної відпустки. Але я не проміняла б її ні на що! Роби те, що любиш і люби те, що робиш.

«Як звичайна мама, я хочу для своєї дитини найкращого»

Ірина Андрюк з міста Вишневе Київської області відкрила навчальний центр для продовження освіти власного сина.

Моєму сину було два з половиною роки, коли я вперше дізналася про «Хелен Дорон». Ми ходили в один з київських центрів. Я була присутня на заняттях (в такому віці батьки займаються разом з дітьми), тож  змогла особисто оцінити методику, рівень викладачів. 

Це вразило мене і я закохалася.

Згодом переїхали у Вишневе і довго страждали від відсутності поблизу центру «Хелен Дорон», чекали коли ж він відкриється. Потім зрозуміли, що самі можемо це зробити. Взялися за справу зі скаженим запалом і за три дні після вже знайшли приміщення.

Я роблю це все перш за все для сина і вірю, що «Англійська Хелен Дорон» – це найкраще, що є для дитини. Як звичайна мама, я хочу дати дитині найкраще.

Ще я хочу, щоб поряд з моєю дитиною було якнайбільше розумних, успішних людей. А діти, які навчаються у нас, відкривають увесь світ. Вони будуть жити поряд з нами, змінюючи країну на краще.

Думаю, коли у бізнесі є якась мета, є цінності, легше пережити важкі часи.

Підтримка чоловіка, сім’ї – це запорука того, що є з ким переживати та радіти. 

Сфера послуг – нелегка робота і сюди не приходять лише за прибутком та легкими грошима.  Сюди приходять люди, які цінують усміхнені обличчя дітей після занять. Як вони натхненно розповідають про урок своїм батькам. Як співають пісні англійською та вільно говорять нею. Це надихає. Та допомагає пережити періоди збитковості, відсутності вчителів та інших тимчасових проблем.

«Франчайзинг – чудова можливість для власної реалізації»

Анастасія Шараєвська починала як викладач, зараз відкрила власний навчальний центр в перспективному передмісті столиці – Броварах.

Після двох років викладання в школі Хелен Дорон, я зрозуміла, що хочу розвиватись в напрямку власної справи. Франчайзинг – чудова можливість для власної реалізації. Франчайзер надає ефективну методику, навчальні матеріали, тренінги, конференції та семінари, інноваційні маркетингові інструменти та багато іншої підтримки.

Коли ми приймали рішення про відкриття, звертали увагу на інтенсивність розвитку міста. Так, Бровари – фактично околиця Києва – бурхливо розвиваються, кількість мешканців постійно зростає.

Мотивацією для мене стало в першу чергу бажання реалізації.

Найскладніше – зробити перший крок до відкриття власної школи. Одне діло працювати як викладач, а інше – в новому місті переконати людей вчити дітей мові з трьох місяців.

Важко поєднувати материнство і роботу, але виручає підтримка близьких. На період відкриття школи – доньці було три роки. Будучи вагітною другою дитиною, я відкривала вже третій центр «Англійська Хелен Дорон». І коли вона пішла до садочка, у мене з’явився час для розвитку. Тепер я точно знаю, що головне – мати ідею і вірити в неї.

Франчайзинг з «Англійська Хелен Дорон» дає безліч можливостей для розвитку, надає можливість навчатись та надавати якісну освіту міжнародного стандарту дітям в усіх містах України. Приєднуйтесь!