1543 Views

Сніжки з паперу: як перетворити витівку в урок з англійської

disney-park

У веселій рухливій зимовій грі “Сніжки” зазвичай беруть участь дві команди, в кожній з яких має бути хоча б один учасник. Світовий рекорд за кількостю учасників був встановлений 2006 року в Мічиганському технологічному університеті, коли у грі взяли участь 3 745 студентів і дітей.

В Японії щороку проводиться “Snowball Fighting World Championships” (Всесвітній чемпіонат з гри у сніжки)

Сніжки з паперу

Проте не в усіх країнах діти можуть грати в сніжки. Наприклад, в Бельгії за гру в сніжки можуть отштрафувати на 100 євро. Мерія Торонто, в Канаді, також заборонила школярам влаштовувати снігові бої, і натомість пропонує ліпити сніговикiв чи будувати снігові фортеці.

Якщо вже й снігу на дворі нема, то можна влаштувати запальні змагання паперовими сніжками.  Просто візьміть аркуш паперу, напишіть на ньому факт про себе. Потім зімніть папір та зробіть сніжку. Чим більше сніжок, тим веселіше кидати, а потім читати про суперників. Вгадаєте с першого разу про кого факт, написаний у сніжці?

Спробуємо ще й англійську потренувати, влаштуємо Indoor Snowball Fight Prank:

Take a sheet of paper and write a fact about yourself.
Crumple the paper up and make a snowball.
Let’s have a snowball fight!

Хочете більше грати англійською? Обирайте курси англійської для школярів від “Англійська Хелен Дорон”.

Засніжене королівство Діснея

Любителів зліпити з трьох великих сніжок кумедного сніговика запрошуємо на відкриття у Флориді тематичного парку в чарівному Walt Disney World.  Дивіться як Анна, Ельза, Крістфіф та Олаф з мультфільму “Крижане серце” засвітять замок.

Цікаві факти про “Крижане серце”

Шістсот людей працювали протягом двох з половиною років, щоб анімувати персонажів “Крижаного серця”.

Для створення Олафа використовували дві програми. Одна з них, Spaces, дозволяла аніматорам розтопити сніговика і зібрати знову. Друга, Flourish, спростила фахівцям роботу з додатковими деталями персонажа, наприклад, гілками на його голові.

Щоб досягти реалістичного вигляду снігу, було розроблено нове програмне забезпечення, включаючи програму Matterhorn, яка дозволяла створювати нескінченне число варіацій свіжого, липкого і мокрого снігу.

Пісня “Let It Go” було записано 41 різними мовами.

Більше ідей для вивчення англійської мови взимку