1001 Views

Майбутні випускники Хелен Дорон розповідають про свій досвід навчання

Англійська Хелен Дорон пропонує курси для підлітків, що відповідають рівням А2-В2 міжнародної шкали оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) та KET- FCE від Cambridge ESOL. Сьогодні ми хочемо поділитися з Вами відгуками наших студентів, що цього року закінчать наш останній курс Teen Success (B2) та їх викладача.

Наша історія почалася більше ніж 7 років тому, саме тоді я почала викладати в Англійська Хелен Дорон, і однією з моїх перших груп стали саме ці діти, тоді ще вони навчалися в молодшій школі. Хтось пройшов весь шлях від початку, хтось приєднався трохи пізніше, але безумовно вони знайшли друзів, що крокували з року в рік поряд з ними та зростали на моїх очах. За роки навчання в Хелен Дорон, вони не тільки досягли надзвичайно високого рівня володіння англійською, але й можуть вільно спілкуватися на будь-яку тему, писати відмінні есе та твори, пояснити безліч граматичних тем та просто шуткувати, грати, мислити англійською так, ніби це рідна мова. Разом ми брали участь в організації благодійного ярмарку, щоб допомогти тваринам, двічі брали участь у міжнародному змаганні для студентів Англійська Хелен Дорон “Young Heroes”,  де в перший раз отримали друге місце серед студентів в Києві, а потім стали переможцями у всьому світі; давали інтерв’ю британському ведучому на Teen Buzz Radio, бували на піжамних вечірках, влаштовували кіно-заняття та багато іншого. Для мене, як викладача, надзвичайно приємно бачити, якого рівня досягли мої студенти. Я пишаюся ними!
Ірина, викладач Англійська Хелен Дорон в центрі на Героїв Сталінграду 24-А. 

На заняттях для підлітків, ми не тільки багато спілкуємося, вивчаємо граматику весело та через гру, пишемо креативні есе, граємо в інтерактивні квізи, виконуємо квести, але й готуємося до міжнародних іспитів. Викладачі Англійська Хелен Дорон роблять все, щоб Ваша дитина досягла найкращого результату.

Своїми враженнями та історіями поділилися і студенти Англійська Хелен Дорон:

Анна, 15 років, займаюся в Англійська Хелен Дорон вже 12 років. Мені подобається тут навчатись тому, що це відмінна школа, уроки в ігровій формі, тому цікаво і краще запам’ятовується інформація, чудові викладачі. Додатково, крім Хелен Дорон, я не вивчала англійську. Рівня англійської, отриманого в цій школі, абсолютно достатньо для того, щоб дивитися фільми і читати книги в оригіналі, що я і роблю щодня.

Ілля Ярмилко, займаюся в Хелен Дорон вже 7 років, мені дуже подобається ця школа бо тобі не буде нудно на уроках, і тебе обов’язково навчать англійської мови! Мій молодший брат також навчається в цій школі. Ми в захваті!

Денніс, 14 років, займаюся в Хелен Дорон  вже 7 років, краща англійська школа в світі, класні викладачі, завжди допоможуть вивчити англійську, вдосконалити володіння цією мовою. На заняттях ми багато спілкуємось, жартуємо, тому ніколи не буває нудно.

Олексій, 14 років, займаюся в Хелен Дорон вже більще 3 років, в моїй групі викладає чудовий вчитель Іра. Хелен Дорон дуже хороша школа, мені там дуже подобається, вчителі добрі і точно допоможуть вивчити англійську, ми вивчаємо нові теми весело, атмосфера на заняттях просто чудова. 

Ми впевнені, що попереду на наших учнів чекає багато цікавого та просто блискуче майбутнє!

Хочете досягнути таких результатів? Записуйтеся на безкоштовне демонстраційне заняття.