3785 Views

Helen Doron English другий рік поспіль перемагає в Global Franchise Awards!

Global Franchise Awards – це престижна нагорода, що відзначає найкращі бренди, які докладають титанічних зусиль для просування справи міжнародного франчайзингу у різних сферах життя.

7 лютого 2020 у Орландо, Флорида, були оголошені переможці у різних номінаціях. Цього року компанія Helen Doron English отримала нагороду у номінації Global Mentorship Award 2020. Це ще раз доводить, що #HelenDoronEducationalGroup займає тверді позиції, як один з найвпливовіших брендів у світі глобального франчайзингу.

Це вже друга перемога поспіль для компанії Helen Doron English. У 2019 ми отримали нагороду у номінації Best Children’s & Educational Franchise (Краща дитяча та освітня франшиза).

Компанія Helen Doron English – є одним із лідерів франчайзингу в галузі дошкільної та позашкільної освіти, це: більш ніж 1000 навчальних центрів, 4500 кваліфікованих викладачів, 90 майстрів-франчайзерів у 37 країнах світу.

Якщо ви любите дітей і мрієте вести власний бізнес, ми запрошуємо вас відкрити власну франшизу Хелен Дорон. Ми надаємо Вам все необхідне для досягнення успіху на кожному етапі вашого бізнесу, поки Ви зростаєте.
Приєднуйтесь до нас!
https://helendoron.ua/franchising/