658 Views

Грай та вивчай англійську разом з Хелен Дорон!

Обертаючись назад, але крокуючи в майбутнє, нам неодноразово виринають спогади з дитинства – мрії, фантастичні герої казок, з якими ми пізнавали цей світ, пригоди та магія, якими наповнювався наш світ, тільки-но ми заплющували очі…

Нині здається, що то було так давно, але коли спостерігаєш за власними дітьми, розумієш: ось воно, дитинство – завжди поруч, завжди з нами. От тільки різниця в тім, що те, що для нас було  фантастичним і не реальним, для наших дітей стало буденним.

В 21 столітті вимоги до життя стали дещо іншими. Зараз, як ніколи раніше, необхідності набуло знання англійської мови, але зовсім інший вид необхідності: раніше англійська мова була ключем до дверей у світ можливостей, а тепер – це запорука нормального життя. Англійська треба для кар’єри, для роботи з технікою, для саморозвитку і просто для того, аби не виділятися з натовпу. Тому всі батьки активно заповнюють графіки своїх дітей в першу чергу заняттями саме з англійської, і готові викласти немалі гроші заради результату. Але одних тільки занять – чи то в групі, чи то з репетитором, – не достатньо. Результат є тоді, коли є різноманіття діяльності. Важливим фактором для отримання знань завжди були і будуть додаткові ресурси для отримання та закріплення знань, бо діти – це живий і досить активний природній матеріал, який вбирає в себе все, що його оточує, але який швидко виснажується, якщо потік інформації стає одноманітним і не цікавим.

Освітня Група Англійська Хелен Дорон активно розширює межі звичайного вивчення англійської мови. Для того, аби діти могли розвивати свої навики, було створено ряд додаткових цікавих і захоплюючих  “гаджетів”, з допомогою котрих наші цілі стають ближчими. Згадайте себе маленькими – у кожного з нас був свій улюблений персонаж, з котрим ми мандрували в казках чи уві сні. Так і в системі вивчення англійської мови віднині є улюблені персонажі, які роблять отримання знань веселішим і яскравішим процесом. Щоб зробити таку дружню подорож більш ефектною, було розроблено книги в ногу з сучасними технологіями – як то кажуть, з ефектом повної присутності. Так, саме в форматі 3D, з допомогою якого відкриваються нові межі навчання і виконання домашніх завдань. Використовуючи чудо техніки під назвою планшет чи телефон (від котрих наша малеча просто в захваті!), дітвора із задоволенням вивчає нові слова і самостійно вчиться читати. А коли герої книжок «оживають» здається, що світ магії стає реальністю, як ми й мріяли колись в дитинстві.

На цьому дивовижні речі не припиняються. Є цілий ігровий світ, який робить світ англійської мови більш сучасним і надзвичайно цікавим для наших маленьких дослідників.  Fun with Flupe English Words – гра, котру можна встановити на ваш цифровий носій і вивчати нові англійські слова будь-де, де буде вам зручно. Вона є доступною для вільного скачування на Google Play и App Store

Також є і дивовижний світ Kangi Club (www.KangiClub.com) – це навчально-пізнавальний портал онлайн-ігор, де діти можуть вдосконалюватися в англійській мові і  розвивати творчі навики.


Але не тільки ігри роблять життя дітвори веселішим. Наші маленькі таланти проявляють себе ще й в танцях та піснях. Саме тому для поєднання приємного з корисним був створений Клуб Пісень від Англійська Хелен Дорон на You Tube (www.youtube.com/user/HelenDoronSongClub), котрий наповнює світ нашої дітвори веселими піснями англійською мовою, супроводжуючи барвистим відеорядом.

Зараз, коли у кожного з нас підростає майбутнє покоління в сім’ї, ми дуже часто упускаємо саме важливе – те, що обіцяли самі собі в дитинстві: ми зарікались, що своїм дітям дамо те, чого нам не давали наші батьки – свободу та розваги. Так нехай же наші діти стануть вільними в рамках свого захоплюючого пізнання світу і розважаються, отримуючи знання.