736 Views

Англійська в групі чи індивідуально?

У сучасному світі необхідно знати щонайменше одну іноземну мову, і це вже є нормою.

І, на щастя, батьки в нашій країні підтримують цю ідею, а тому намагаються навчити своїх дітей англійській якомога раніше. І це є вірним кроком, про який ви точно не пошкодуєте. Але тут перед батьками стоїть важкий вибір, на якій саме школі зупинити свій вибір, обрати індивідуальні чи групові заняття.

Почнемо з самого початку. Звісно, якщо дитина маленька (від 1 до 6 років), то викладачі навчальних центрів Англійська Хелен Дорон рекомендують групові заняття. Адже окрім знань в цьому віці для дитини важливо отримати навички спілкування. Соціалізація грає велику роль. А групові заняття на курсах Хелен Дорон сприяють цьому, тому що під час заняття проходить спілкування не тільки між вчителями та учнями, а також і між самими учнями. Діти бачать, що їх друзі по групі також вивчають мову і намагаються робити це краще, а фактор суперництва відіграє велику роль в процесі навчання. Це здорова конкуренція. Я не можу передати вам щастя дітей, коли в стінах наших шкіл, вони зустрічають своїх друзів, знайомих або сусідів.

Студенти в групі це не просто певна кількість дітей, вони стають командою, колективом, в якому з’являються певні традиції та манера спілкування. Усе це є безумовним плюсом групових занять.

Що ж відбувається з дітьми у більш старшому  віці? У всіх сімей різні очікування від шкіл англійської мови. Наші школи дають усі знання, які необхідні дитині на певному етапі розвитку, і те що цікаво саме в цьому віці. Проте коли приходить новий студент до групи яка давно займається, то йому може бути трохи незручно, адже він потрапляє до сім’ї, а не просто на курси англійської мови. І може виявитися, що новому члену родини необхідно наздогнати певний матеріал, аби далі двигатися в темпі групи. В такому випадку індивідуальні заняття просто необхідні, проте вони мають бути не основними, а допоміжними.

Ідеальним варіантом буде комбінація: індивідуальні заняття та групові. Тому що на індивідуальному вся увага буде приділятися саме вашій дитині, з’явиться можливість пояснити більше матеріалу, і допомогти в тому, що незрозуміло. Звісно, і на групових заняттях викладачі роблять те саме, але часу на це приділяється менше.

Тому саме Вам вирішувати, як само Ви бажаєте займатися. Приходьте до нас на пробні заняття, проходьте тестування, і тоді наша команді зможе підібрати ідеальний курс для Вашої дитини, групу та час і відповісти на всі запитання. Почати вивчати англійську ніколи не пізно, проте краще раніше!