642 Views

Хто такий викладач Helen Doron English?

Хто такий викладач Helen Doron English? Та чому їх так люблять діти?

В першу чергу, наші викладачі – є серцем і душею всієї компанії.
Викладач Helen Doron – професіонал, який пройшов міжнародний тренінг та може працювати в будь-якому навчальному центрі Helen Doron в 40 країнах світу. Це молоді, талановиті та творчі вчителі, які досконало володіють англійською і люблять свою роботу.

Відгук Катерини Косяк, старшого викладача навчального центру Англійська Хелен Дорон на Ахматової:

Працюю в компанії HD вже 6 років. У роботі мене надихає результат дітей. Кращим в компанії для мене є методика.

Як обрати ідеального викладача?

  • По-перше, слід звернути увагу на його досвід і знання мови, компетентність в граматичних структурах, наявність лексичного запасу, доступність передачі знань учням. Адже багато людей знають англійську мову, але не всі можуть навчати їй, тобто правильно і послідовно підносити матеріал, починаючи з самих азів. А оскільки мова –  жива, постійно змінюється і розвивається, то при появі нових технологій, які використовуються  в роботі, педагогові необхідне постійне навчання і підвищення кваліфікації. Саме тому викладачі Хелен Дорон постійно розвиваються та проходять тренінги та семінари з міжнародними тренерами.
Відгук Катерини Драги, старшого викладача навчального центру Англійська Хелен Дорон на Чавдар:

Працюю вже 10 років в компанії ХД. Найбільше мене надихають діти та їх неймовірні результати у вивченні англійської мови. Найкраще в ХД – це неймовірно ефективна методика викладання, безліч навчальний матеріалів та ігор, професійних підхід до процесу навчання та багато цілеспрямованих та щирих людей, які тут працюють.

  • Другий критерій є не менш важливим: викладач повинен любити свою професію та обожнювати дітей. У цій справі без любові та самовіддачі не обійтися. Діти це наше все, і коли викладання наповнене любов’ю, вони це відчувають, волею не волею приєднуються до процесу. Такий викладач магнітом затягує їх у свій світ викладання. Саме такі чудові, закохані у свою справу люди, працюють в компанії Англійська Хелен Дорон.
Відгук  Тетяни Степанюк, старшого викладача навчального центру Англійська Хелен Дорон на Ушакова:

Я працюю в компанії HDE вже 6 років. Надихають вогники в дитячих очах і їхнє бажання повертатися, ділитися своїми переживаннями і розвиватися разом із нами. Тішить, що ти дійсно є для дітей та підлітків другом, а не просто вчителем. Подобається, що є можливість зустрічатися з іншими колегами на семінарах та конференціях і надихатися ними, щоразу після таких зустрічей ти повертаєшся іншим, на рівень вищим вчителем.

  • Ідеальний викладач завжди аналізує кожне своє заняття, бачить і коректує помилки, вміє будувати процес навчання інакше, ставить питання і знаходить відповіді. Це допомагає йому бути гнучким, упевненим і не дозволяє здавати позиції.
Відгук Олени Коваль, старшого викладача навчального центру Англійська Хелен Дорон на Героїв Сталінграду:

Працюю в компанії вже 3 роки. Обожнюю працювати з діточками, надихає їх посмішка, любов, їхня енергія і їхня наснага до знань?, мої колеги друзі. В нас просто прекрасна методика, веселі чудові пісні, атмосфера, в якій ми працюємо просто надихає, неймовірно творчі і прекрасні керівники та вся наша команда.

  • Також важливим критерієм є уміння доносити інформацію батькам. «Як правильно допомогти дитині досягти високого рівня навчання? Що необхідно робити удома? Які успіхи дітей?» – постійні питання, що вимагають детального роз’яснення. Наявність зворотнього зв’язку – обов’язкова. Це показує наскільки педагог зацікавлений в результатах своєї роботи та наскільки йому важливий результат для якісного викладання  англійської мови.
Відгук Ірини Строменко, викладача навчального центру Англійська Хелен Дорон на Героїв Сталінграду:

В компанії працюю вже восьмий рік, і найбільше мене надихають наші учні, які ростуть у нас на очах, починаючи від перших слів в житті і закінчуючи інтерв’ю з носіями мови. Бачити результат нашої спільної праці – це захоплює! Методика Хелен Дорон дуже цікава, вона постійно оновлюється, враховуючи сучасні потреби студентів. Ми користуємось інноваційними додатками, виготовляємо унікальні об’ємні навчальні матеріали, що є проявом щирої творчості. У нас є повноцінна підтримка методичними матеріалами, обладнанням, брендовими товарами та приємними подарунками.
Всім, хто в пошуках креативної, активної та гідної роботи – рекомендую спробувати себе в Англійська Хелен Дорон.

Ми пишаємося нашими викладачами. Завдяки щоденній взаємодії зі студентами вони втілюють у життя унікальну методику Helen Doron, і під їх керівництвом навчання стає чудовим досвідом, який не тільки добре служить дітям упродовж усього життя, але і забезпечує приємні спогади, які вони завжди будуть пам’ятати.

Відгук Наталі Козіної, старшого викладача навчального центру Англійська Хелен Дорон на Драгоманова:

Це мій шостий рік в компанії і найбільше мене надихають результати та віддача студентів. Англійська Хелен Дорон – це ефективна методика, дружній колектив та віддані студенти.

Приєднуйтесь до команди висококваліфікованих викладачів Англійська Хелен Дорон! Заповнюйте заявку вже сьогодні.