2375 Views

Там, де діти понад усе. Амбасадори компанії

Англійська Хелен Дорон – більше, ніж англійська. Це перший зірковий шлях Вашої дитини та відкриті двері у світ можливостей.

Наприкінці 2020 року ми провели національну кампанію «Стань обличчям Англійська Хелен Дорон» в Україні, в якій прийняли участь понад 400 студентів від 5 місяців до 15 років з усіх куточків України: Одеса, Львів, Київ, Харків, Пустомити та Кривий Ріг, Запоріжжя та Чернівці.

Переможцями стали студенти навчальних центрів з міст Бровари, Хмельницький та Рівне, яких обрали наші підписники, батьки, студенти та викладачі.

Наймолодша переможниця з м. Хмельницького Варя Ісламова зачарувала всіх своєю посмішкою та жагою до знань. На питання «Чому Ви обрали Англійська Хелен Дорон для своєї дитини?» мама дівчинки відповіла: «Для світлого та перспективного майбутнього, дитина повинна переймати досвід в найкращих!».

 Дізнавшись про перемогу в конкурсі, Варя «не відходячи від монітору на емоціях вигукувала своє ім‘я та показувала на екран! Раділа не лише Варя, але й уся сім‘я!» – чи не це головна винагорода нашої роботи?

Дівчата Марія та Олександра з міста Бровари не залишили байдужими нікого. Їх фото випромінюють позитив та радість. А як вони співають пісні з курсів Англійська Хелен Дорон – це можна слухати вічно!

«Про Helen Doron дізналися від знайомих, у яких діти займаються в цій школі вже протягом 5 років та демонструють надзвичайно високі результати. Особливо привернула увагу можливість проходження тестування Cambridge English. Також, дуже важливим під час вибору школи стало те, що Helen Doron English є школою міжнародного рівня та має свою унікальну програму навчання.» – ділиться з нами мама Юлія.

«Дівчатка з великою радістю готувалися до фотозйомки та конкурсу від улюбленої школи. А коли дізналися, що їх фото стало одним із найкращих, здавалося, зовсім не здивувалися, але дуже зраділи і запитали, коли наступна зйомка.»

Всім відомо, що фотографуватись люблять більше дівчата, але є в нас і харизматичний та розумний переможець з м. Рівного – Андрій, який як справжній чоловік, дізнавшись про перемогу, сказав просто : «ЦЕ СУПЕР».

Батьки обрали Англійська Хелен Дорон для сина «через авторську методику, професійних викладачів та високий рівень підготовки дітей до міжнародних іспитів.»

У січні 2021 року нами були організовані професійні фотосесії для кожного з переможців, в результаті яких ми отримали безліч яскравих фото, які прикрашають всі брендові макети компанії: банера на сайті, зовнішня реклама, публікації в соціальних мережах тощо.

Ми неодмінно повторимо кампанію «Стань обличчям Англійська Хелен Дорон» в наступному році, обравши нових маленьких зірок.

Приєднуйтесь до світового лідера в галузі освіти вже сьогодні.