601 Views

Який він викладач Англійська Хелен Дорон?


Природнім та властивим для всіх батьків є дати своїм дітям все найкраще: найкращий одяг, їжа, медицина. Не винятком у цьому переліку є навчальні заклади та вчителі. При виборі освітнього центру, батьки звертають увагу на методику викладання, навчальні матеріали, на вчителів, які будуть безпосередньо навчати та спілкуватись з дитиною.

Саме тому, при підборі персоналу, ми приділяємо велику увагу професійним та особистим якостям викладачів, їх поглядам на життя, рівню підготовки та оптимізм. В навчальних центрах Англійська Хелен Дорон працюють тільки найкращі спеціалісти, які на високому рівні викладають за авторською методикою, та навчають дітей англійській мові як рідній.

Викладачі Англійська Хелен Дорон – це команда професіоналів. Всі вони проходять інтенсивне та безперервне навчання, навіть після того, як отримують відповідну кваліфікацію. Отримавши сертифікат міжнародного зразка, всі вчителі приєднуються до міжнародної команди мережі Англійська Хелен Дорон, чиє покликання внести якісні зміни у процес навчання дітей та підлітків у всьому світі.

Всі викладачі Англійська Хелен Дорон вільно володіють англійською мовою, мають правильну вимову та мають досвід роботи з дітьми. Дитячий викладач – це, по-перше, психолог, який знає й розуміє, як донести інформацію дітям  від 3 місяців 18 років, кінестетам  та візуалам, спокійним та активним дітям. Вони допомагають студентам максимально розкрити свій потенціал за допомогою інноваційних підходів методики Хелен Дорон, цікавих та різноманітних програм й автентичних навчальних матеріалів.

Наші вчителі створюють на заняттях атмосферу радості, творчості та любові до навчання. Викладачі на заняттях із задоволенням перевтілюються в казкових персонажів,  змінюють тембр голосу, співають пісні та танцюють – все це тільки заради того, щоб діти поспішали на навчання та легко й весело вивчали англійську мову.

Всі викладачі Англійська Хелен Дорон – молоді та енергійні, тому вони легко знаходять спільну мову зі старшими студентами. Вони можуть поділитися з ними своїм цікавим досвідом, вивчити складні граматичні конструкції, поповнити словниковий запас та навчити вільно користуватись набутими знаннями: слухати англомовні пісні та переглядати фільми на мові оригіналу, спілкуватись з друзями іноземцями та подорожувати світом.

Викладач Англійська Хелен Дорон – це друг, приклад для наслідування, наставник. Це людина, яка допоможе легко та весело вивчити мову, пізнати світ та з користю провести свій час!