2067 Views

Безкоштовні додатки для вивчення англійської від Helen Doron English

В 21 столітті діти надають перевагу електронним носіям у більшості сферах життя. І навчання не є виключенням. Але як зробити навчання не лише корисним, але й цікавим? Знає Helen Doron English.
Доповненням до нашої методики є велика кількість додатків для телефонів чи планшетів, які полегшують та прискорюють вивчення англійської мови. Перевагою наших додатків  є їх зрозумілість для дітей, тож батькам не обов’язково контролювати та залучатися до процесу, діти все можуть робити самостійно. 

Kangi Club

Для студентів Helen Doron є доступ до порталу Kangi Club, на якому діти віком від 2 до 12 можуть знайти понад 100 ігор, а також мультфільми, пісні та завдання для того, аби вдома мати змогу попрактикувати вимову, читання та розуміння на слух англійської мови. Kangi Club – це чарівне місце, яке нікого не залишить байдужим.

Helen Doron ABC

Швидко та легко вивчити алфавіт, та навчитись правильно вимовляти звуки в словах, допоможе додаток Helen Doron ABC. Придбавши картки з літерами англійського алфавіту, додаток з доповненою реальністю перетворить їх на іграшку, тварину або предмет, назва якого починається на цю літеру. Звісно, все це супроводжується вимовленням літери та слова.

Fun with Flup

Для того аби краще запам’ятати слова, Helen Doron English створили додаток Fun with Flup, де разом з героями улюбленого курсу набагато легше вивчити нові, та повторити вже знайомі слова. Додаток безкоштовний, а отже його можуть завантажити та використовувати всі охочі.

Magic Wand

Також для студентів курсів Jump with Joe та More Jump with Joe існує унікальний додаток Magic Wand з доповненою реальністю, який треба використовувати разом з робочим зошитом. Варто лише піднести гаджет з додатком до книги, як на екрані “оживуть” предмети. Навіть вдома за допомогою цього додатку можна повторити слова та вивчити нові.
Дивовижний досвід обов’язково запам’ятається дітлахам. 

Helen Doron Read

Для більш дорослих дітей, які вчаться, або вже вміють читати, існує додаток Helen Doron Read. Додаток налічує 28 книжок, розташованих на 7 полицях, взалежності від рівня складності. Особливістю додатку є обов’язковість прочитання книжки, для того аби відкрити наступну. Це дає змогу переконатися, що дитина опрацювала одну книгу, і може переходити до іншої. Перша книга безкоштовна.

Teen Buzz Radio

Зважаючи на те, що англійську з Helen Doron English вивчають діти від 3 місяців, до 19 років, було створено також додаток для старших учнів. Teen Buzz Radio – це додаток, з яким ви поринете у дивовижний світ музики. В наших центрах завжди грає Teen Buzz Radio, і саме тому ми веселі на енергійні. Спробуйте і ви.
Всі додатки – за посиланням.

Вивчайте англійську легко та весело разом з Helen Doron English.