1387 Views

Helen Doron English Бровари незвичне заняття англійської у студії звукозапису

Зацікавити сучасного підлітка у навчанні – задача непроста, але для Helen Doron English – це взагалі не проблема!

Заняття-пригода

Як вам така ідея: перетворити звичайне заняття у справжню пригоду? Замість заучування правил, граматики та громіздких текстів студенти навчального центру Helen Doron English Бровари записали пісню з курсу “Paul Ward Explores”  – “Nice to meet you” у справжній студії звукозапису!

Наші студенти з радістю поспішають на заняття, де вони мають можливість спілкуватися, висловлювати свої думки, грати в ігри, співати, танцювати, дискутувати та пізнавати світ англійською мовою.

Студенти – суперзірки

На відео ми можемо бачити непідробне захоплення дітей від процесу запису пісні. Вони мають змогу проявити свої знання, здібності і таланти. Студенти звикли працювати у дружній компанії однодумців, адже викладачі Англійська Хелед Дорон створюють на занятті сприятливу та теплу атмосферу для досягнення успіху кожного з учнів.

Музика мови

Взагалі, музика відіграє дуже важливу роль в методиці Хелен Дорон, тому що діти вчать мову, як другу рідну і фонове прослуховування займає тут ключову роль. Адже і рідну мову ми сприймаємо на слух.

Інноваційні доповнення

Наші старші студенти мають для цього доступ до TeenBuzz Radio та до порталу Teen Buzz.  Helen Doron English є єдиною навчальною мережею з власною радіостанцією! Тут студенти мають змогу вчити англійську через прослуховування сучасних популярних пісень. А пісні для курсів спеціально пишуть та виконують Бенай Дорон і Елла Дорон.

Англійська – це не тільки складна граматика, але й фільми та книги мовою оригіналу, світові музичні хіти, подорожі та можливість вільно спілкуватись з усім світом!

Приєднуйтесь і ви!