6 дієвих порад як заговорити англійською

blank

Мовний бар’єр є досить популярним серед тих, хто починає вивчати мову та хоче розмовляти нею. І подолати його – можливо! Ми підготували для вас 6 порад як заговорити англійською.

  1. Повторюйте те, що чуєте

Слухаючи пісні, дивлячись відео, беручи участь в бесідах. Повторюйте ті фрази, що чуєте: це не тільки допоможе запам’ятати нову лексику, але й на практиці будете швидше будувати речення, бо вони вже є в мовленнєвому запасі.

  1. Розмовляйте самі з собою

Будувати в голові діалоги  – це чудовий спосіб завчасно підготувати себе до реального спілкування, бо так є можливість відповісти двічі, тричі, стільки разів, скільки потрібно для того, аби сформувати потрібну відповідь, і так само ставити запитання – стільки, скільки потрібно, аби напрацювати їх.

  1. Описуйте те, що бачите

На прогулянці, вдома, на роботі, де б ви не були, якщо ви будете описувати оточення, це не тільки не дасть вашій лексиці забутись, але й допоможе вам будувати змістові речення, адже навколо вас стільки цікавих речей.

  1. Грайте

Є багато цікавих ігор, в яких треба використовувати мову, як, наприклад, Еліас, де ви маєте описувати слово. Знайдіть ці ігри: проведіть час весело, цікаво, та практикуючи англійську!

  1. Спілкуйтесь з Вашими друзями

Тим паче з тими, котрі володіють мовою. Розмовляйте з вашою подругой або другом про ваші справи, обговорюйте майбутні плани, просто розповідайте один одному історії англіською. Завдяки тому, що це не чужа людина, буде спокійніше,  а також легше, бо друг або подруга може підказати, як правильно!

  1. Переступіть через себе й заговоріть з іноземцем

Не втрачайте жодної можливості розмовляти з іноземцями, а тим паче з носіями мови. Наберіться сміливості та запитайте самі, що цікавать! Всі починали вчитись, помилки – це нормально. Головне – це бажання та постійна практика. Не бійтесь використовувати знання: зробіть глибокий вдох, згадайте п’ять попередніх пунктів та починайте говорити!

Вірте в себе, практикуйтесь та починайте розмовляти!

icon-1
Scroll to Top