445 Views

Як “підібрати” ідеального вчителя англійської для своєї дитини


Зараз я не зроблю відкриття, сказавши, що всі батьки бажають тільки кращого для своїх діток.

Це стосується абсолютно всіх сфер життя. Для цього вони вибирають найкраще для малюків, найцікавіше і красиве, адже хочеться щоб дитину оточувало тепло, затишок і спокій з найперших днів життя.

Це бажання також поширюється і на оточення дитини, на друзів, нянь і, звичайно ж, вчителів. Вчителі навчальних центрів Англійська Хелен Дорон не є винятком. Коли дитина і батьки приходять на пробне заняття, то вони знайомляться не тільки з методикою, але крім того, дивляться на роботу викладача, оцінюють його з усіх боків і звертають велику увагу на те, як себе почуває дитина поруч з новою людиною – вчителем. Те, що більшість діток будуть соромитися на першому і декількох наступних заняттях, це природно. Але це не завадить отримати дитині позитивні емоції від самого заняття.

Найчастіше діткам подобається вчитель, а задоволена дитина це один з найважливіших показників для мам і тат. Адже, учитель для малюка стає не просто людиною, який знайомить його з цілим світом, в якому говорять поки незрозумілою для малюка мовою. Викладач Хелен Дорон стає для нього чарівницею, яка дістає зі своєї магічного скриньки іграшки та різноманітні предмети, які можна брати в ручки, мацати і грати, а вся ця невигадлива гра супроводжується розмовою на англійській мові, і дитина сама того не помічаючи починає повторювати незнайомі нові слова слідом за вчителем. Це і є принцип природності і гри, який є дуже ефективним. Така атмосфера на занятті можлива, коли дитина буде довіряти викладачеві і відчувати симпатію та спокій.

Звичайно, бувають ситуації, коли малюк не може довіритися викладачеві. Причин може і не бути зовсім, просто діти на інстинктивному рівні відчувають, що їм ця людина не дуже приємна. У цьому немає нічого страшного, адже немає жодної людини на всій планеті, яка б сподобалась кожному. У такому випадку варто сходити на демонстраційні уроки до інших викладачів центру Англійська Хелен Дорон, і Ви, і малюк точно знайдете саме того викладача, який буде підходити саме Вам.

У разі, коли батькам подобається конкретний вчитель, а дитина не хоче йти на заняття саме до цього викладача, ні в якому разі не варто тягнути дитину силою на урок. Адже вчитель – це перша людина, яка навчає дитину англійської, і саме з цією людиною буде асоціюватися англійська ще дуже довгий час. Тому не варто нехтувати бажаннями дитини в такому випадку.

Вся наша команда бажає Вам знайти вчителя в центрах Англійська Хелен Дорон, який буде ідеальним саме для Вас, а ми Вам допоможемо в цьому виборі.
Катерина Бершак, 
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон