970 Views

Ідеальний навчальний центр! Який він?

З появою великої кількості навчальних центрів, у батьків виникає проблема вибору найкращого місця, де їхні діти зможуть цікаво, безпечно та з користю провести час.

Курси англійської мови
На нашу думку, основне завдання навчального центру – створити навколо дітей атмосферу, що сприятиме їх емоційному, інтелектуальному та творчому розвитку з урахуванням вікових особливостей. Адже діти перебувають у постійному русі, прагнуть нових емоцій та досягнень.

Сучасний навчальний центр

Мережа навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон” прагне задовольнити всі потреби сучасної дитини. Наші офіси обладнано в сучасному стилі. У класах затишно та зручно, а в коридорах розміщені м’які дивани та журнальні столики. Теплі кольори зігрівають і розвивають креативне мислення.

Школа англійської мови Школа англійської мови Школа англійської мови

Інформаційні дощечки допоможуть розібратися зі змістом обраного курсу, а дипломи наших вчителів з їхніми досягненнями. І це вже не кажучи про адміністраторів нашої школи, котрі не залишать без вирішення жодного питання.

Курси англійської для дітей

Приємною особливістю є наявність ігрової зони, де дітлахи можуть погратися з розвиваючими іграшками, розслабитися, поспілкуватися між собою чекаючи початку заняття, або ж, як приємний бонус, після його завершення.

Ігрова кімната

Ефективний навчальний процес

Однією з найважливіших особливостей при вивченні англійської мови у навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон” є абсолютне занурення в мовне середовище, адже таким чином перебудовується спосіб мислення, дитина звикає думати англійською, а не перекладати свої думки з рідної мови, тому навчання проходить набагато швидше й ефективніше.

Кількість дітей у групах не перевищує 8 чоловік, завдяки чому викладач може приділити необхідну увагу кожному студентові нашої школи. Не зважаючи на насиченість та інтенсивність програми діти не перевтомлюються, адже види діяльності постійно змінюються. Процес навчання відбувається в невимушеному, ігровому форматі, на яскравому килимку й різнокольорових подушках, але паралельно із цим, студенти вчаться працювати й за столиками.

Курси англійської для дітей
У нашій школі постійно проходять цікаві заходи, які приводять дітей у захват і удосконалюють їхні навички мовлення.

Та всіх переваг нашої школи англійської мови описати просто неможливо, їх треба бачити, відчути на собі. Записуйтеся на безкоштовне демонстраційне заняття! Ми любимо, цінуємо дітей і з нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Цибаровська Катерина,
викладач навчального центру “Англійська Хелен Дорон”

*В статті використані фото навчального центру “Англійська Хелен Дорон” в м. Бровари