2247 Views

Значення пісень та музики в методиці Helen Doron English

Ще у 1985 Хелен Дорон – засновниця компанії та методики Англійська Хелен Дорон слухала як її чотирьохрічна донька грає на скрипці та зрозуміла найважливішу річ, яка стала основою методики: іноземну мову потрібно вивчати так само, як дитина вивчає рідну, з раннього віку, через пісні, музику та гру. 

Наразі навіть трьохмісячні малюка мають унікальну можливість з перших місяців життя опанувати не лише рідну, а й англійську мову! Заняття для малюків та дітей сповнені музики, пісень та ритмічних римовок, адже завдяки ним діти запам’ятовують перші слова та конструкції англійською легко та природньо!

Всі наші курси насичені автентичними піснями, що мають не лише гарну мелодію та веселий ритм, але й сповнені глибокого сенсу та вчать дітей найважливішим життєвим істинам та принципам: допомагати друзям та людям навколо, бути добрими до оточуючого світу, піклуватися про своє здоров’я та навколишнє середовище, захищати тварин та багато іншого.

Чому ж пісні допомагають вивчити мову:

  • Перш за все, музика стимулює мозкову активність, допомагає розвинути концентрацію та пам’ять.
  • Навчають розрізняти слова в потоці мовлення, а це досить складне завдання не тільки для дітей, але й для дорослих!
  • Допомагають вивчити сталі вирази та конструкції.
  • Допомагають покращити вимову, адже в автентичних піснях ми чуємо як слова вимовляють саме носії мови.
  • Допомагають звикнути до мелодики мови.
  • Під час заняття, це чудовий спосіб змінити пасивну активність на активну та рухливу.
  • Діти обожнюють ритмічні римовки та пісні у ранньому віці, адже саме зараз мама співає їм колискові та просто віршики,

Невід’ємною частиною навчання за нашою методикою є фонове прослуховування: поки дитина грає чи займається будь-якими іншими справами вдома чи в дорозі, просто включіть їй пісеньки чи мультфільм на фоні. Не потрібно повторювати чи дивитися епізод, на підсвідомому рівні слова та все почуте запам’ятовується дитиною. Викладачі відмічають, що діти які роблять це вдома показують кращі результати!

Сама ж засновниця методики Хелен Дорон каже: 

“Музика – це невід’ємна частина та сутність моєї методології. Все, що включає ритм і риму, як відомо з емпіричних та академічних досліджень, підвищує здатність засвоювати фонологическую систему мови, а діти в кінцевому підсумку стають успішними практиками іноземних мов та вчаться набагато швидше. Це факт, що всі ми пам’ятаємо пісні з нашого дитинства та підліткового віку – кожне слово з них, яке ми так любили та співали незліченну кількість разів, ще в роки нашого дорослішання.

При використанні традиційних розвиваючих англійських пісень ми змінюємо слова для навчання на фонетичні точки, словникові точки та/або граматичні точки. Однак, більшість пісень в наших програмах (а їх понад 1000) повністю оригінальні, ми створюємо їх, щоб розширити словниковий запас, покращити граматику, незалежно від того, якого віку дитина: 3-хмісячна чи 19-річна.”

Компанія продовжує створювати нові курси та пісні щороку. Наразі в нас навіть є власна радіостанція Teen Buzz Radioде наші учні можуть 24/7 слухати круті англомовні пісні, інтерв’ю селебріті, спілкуватися та читати круті статті.

Музика, представлена ​​в кожній навчальній програмі, надзвичайно різноманітна. Використовуючи якомога більше різних стилів, ми включаємо в матеріали повний спектр етнічних мелодій і стилів, включаючи африканський, самбу, східну музику, латиноамериканські ритми, рок, твіст, поп-музику, реп, хіп-хоп і навіть танго та фолк. На честь 35-річного ювілею компанії, були створені проекти, засновані на музичній тематиці. Це презентація офіційного гімну бренду Helen Doron та чарт з  кращих пісень, створених для курсів англійської.

Helen Doron Song Chart включає найулюбленіші пісні наших учнів та їх батьків. Протягом декількох місяців вони голосували за найкращі пісні, які ми зібрали в одному місці!

Тож, як Ви можете зрозуміти, музика – це один з основних компонентів нашої методики, який допомагає нашим студентам досягати анйкращих результатів.