717 Views

Як прослуховування іноземної музики впливає на розвиток мозку дитини?

Прослуховування музики допомагає дітям висловлювати свої емоції і ділитися почуттями. Навіть в ранньому віці вони можуть розгойдуватися, підстрибувати і рухати ручками в такт мелодії.  Малюки можуть складати свої власні пісні, запам’ятовувати їх та постійно співати. Вони вчяться сміятися, повторювати слова, і це допомагає їм запам’ятовувати і використовувати нові слова в своїй промові.

А якщо слухати англомовні пісні – це подвійна користь, так як дитина, розвиваючись, вчить іноземну мову як рідну.

Музика та рими обходять свідомість і проникають глибше у мозок дитини. 

Аудіоматеріали сприяють на: 
  • Поліпшення пам’яті. Дитина запам’ятовує мелодію і текст, та відбувається це, скоріше, на підсвідомому рівні.
  • Формування мови. Підспівуючи улюбленим пісням, малюк тренує свої артикуляційні навички.
  • Музикотерапія як спосіб контролювати емоційний стан дитини. Надмірно активні і легко збудливі дітки краще розслабляються під спокійну музику. А веселі і завзяті мелодії допоможуть розбуркати і підбадьорити пасивних малюків.
  • Розвиток творчих здібностей. Слухаючи музику, дитина вчиться її інтерпретувати і розуміти, а це свідчить, що в процес активно задіяна уява.
  • Розвиток письмових і математичних здібностей. Регулярне прослуховування музики впливає і на вміння дитини писати і рахувати. Є цьому і наукове пояснення – музика розвиває просторове сприйняття. 

Досить багато дорослих людей, які володіють іноземними мовами, чудово орієнтуються в математиці, а також мають розвинений слух та музичні здібності. 

Слухайте музику із задоволенням та з користю. Для цього вас у нагоді стане TeenBuzz Radio для підлітків та додаток Helen Doron Stream для молодших дітей.