440 Views

Робота мрії – Англійська Хелен Дорон!

Професія вчителя – не просто професія, це покликання! Кожен день я отримую неймовірне задоволення від того, що працюю саме в школі англійської мови.

Коли мене запитують, звідки я беру натхнення,  відповідь однозначна – це мої усміхнені та щирі студенти! Мене надихають діти, а я надихаю їх. Такий у нас взаємообмін енергією.

Для мене кожен урок це мінівистава, де я з малюками перетворюсь то в метелика, то в котика, досліджую будову тіла комахи  чи готую печиво. Для них я людина, з якою  вони  відкривають світ і водночас навчаються.

Або з підлітками, обговорюю важливі проблеми глобального потепління, забруднення навколишнього середовища чи навіть просто спілкуюсь про моду, спорт, друзів і все, що їх турбує. В підлітковому віці, діти особливо хочуть знайти у своєму вчителі друга та наставника, який завжди вислухає і зможе дати цінну пораду.

Чому я обрала школу Англійська Хелен Дорон?  Сучасне життя постійно змінюється і для того, щоб подати цікаво матеріал , захопити учня, відкрити його приховані таланти потрібно впровадження сучасних технологій.

Англійська мова для дітей стає набагато цікавішою з використанням різних мобільних додатків. На уроці ми з дітьми читаємо в книгах сторінки яких «оживають» з допомогою Helen Doron Read, граємо на порталі Kangi club і обов’язково співаємо пісні та танцюємо. Англійська більше не іноземна мова для дітей, якщо вона так цікаво інтегрована в реальне життя. Коли я  бачу їхні щасливі, повні захоплення очі, я надихаюсь і кожного разу хочу придумати щось нове, аби здивувати маленьких дослідників.

Для тінейджерів знайти щось нове,  часом буває непросто. В підлітковому віці діти більше зайняті пошуком себе, свого місця в соціумі. Але щоб зацікавити їх мені допомагає методика Хелен Дорон. Ми з дітьми змістили фокус, вивчення англійської  не самоціль, а засіб отримання лідуючої позиції  в житті. Мої студенти розуміють, що вивчення англійської відкриває їм двері в успішне майбутнє, дає можливість обрати перспективну професію і стати успішними. Спілкуючись з такими самими підлітками з різних країн світу по TeenBuzz Radio, вони знаходять друзів, однодумців, долають мовний бар’єр і просто навчаються. А я радію дивлячись на їхні успіхи, адже кожен вчитель цінує успіх своїх учнів навіть більше ніж свій.

Відчуйте переваги навчання з Англійська Хелен Дорон. Запишіться на безкоштовне демонстраційне заняття вже сьогодні!