1557 Views

Інтерактивні книги закохують в себе

Випуск №4 рубрики #readingsuperpower про нові книжкові технології

З друкованого формату книга еволюціонувала в електронний (e-book, online book). З’явилося безліч цифрових форм книг.

Інтерактивні книги

Аудіокнига може, наприклад, вечірню казку прочитати дітям перед сном.

Gamebook – книга-гра, яка дозволяє читачеві брати участь у формуванні сюжету літературного твору.

Найпростіша interactive children’s book – дитяча книжка, яку крім читання і розглядання, можна домалювати, розфарбовувати, зібрати пазл, тощо.

Дитяча інтерактивна книга для планшета передбачає ілюстрації з інтерактивними елементами або іграми для дітей, можливістю взаємодії з головними героями, реально існуючими email, QR-кодами, сайтами та інше.

Інтерактивні книги закохують в себе і дітей, і дорослих. Вони поєднують процес читання з елементами гри, завдяки чому утримують увагу навіть найнепосидющих.

Далі наводимо кілька прикладів інтерактивних книг англійською мовою.

Dragon Tales Series Magic Wand

Наведіть мобільний телефон або планшет на чарівну паличку в книзі та оживіть героїв! У серії 13 чарівних книг. Завантажити.

Little Red Riding Hood

Новітня версія класичної дитячої історії з красивими ілюстраціями і численними інтерактивними функціями. Читайте про пригоди Червоної Шапочки і дізнайтеся, що не так мудро говорити з незнайомцями.

Alice in Wonderland

Нахиліть iPad, щоб Аліса стала великою, як будинок, або навпаки зменшилася. Пограйте з кишеньковим годинником Білого кролика або роздайте солодощі, які підстрибують.

Pinocchio

Прочитайте, торкніться, нахиліть, потрусіть і слухайте! Пригоди найвідомішою маріонетки в інтерактивній книзі англійською мовою.

Приєднуйтесь до соціальної кампанії “Young Heroes. Readers are leaders” і читайте більше із задоволенням!