837 Views

Мені цікаво!


Всім відомо, що діти – великі експериментатори. Цікавість мучить їх буквально на кожному кроці – чому все влаштовано саме так, а не інакше? Як п’є воду жаба? Чому в небі з’являється веселка? Які птахи не літають? Ставлячи тисячу запитань, наші діти пізнають світ.

Завдяки особливому підходу до навчання в центрах Англійська Хелен Дорон, наші діти пізнають світ англійською мовою – вони не тільки вчаться правильно і красиво говорити, наші учні також розширюють свій кругозір.

На тренінгах для вчителів нам розповідали, що саме вкладала група творців в ті чи інші курси навчання – у кожному з них,  від  призначених для найменших і до книг для тінейджерів, ведеться діалог «дитина – навколишнє середовище».

Малюки знайомляться з дикими і домашніми тваринами – вони в ігровій формі, називаючи їх по іменах, населяють звірами ліс або допомагають заповнити ферму домашньою худобою. Більш дорослі групи, відправляються в подорож по світу птахів, комах. Вони знайомляться з різними жучками-павучками і гусеницями, і, зіткнувшись з ними в житті, радіють тому, що знають, хто це, чим харчується і де живе. Їм не хочеться розчавити комаха, піти від нього – діти зустріли свого старого знайомого. Так розвивається почуття гуманізму, відповідальність перед нашою планетою за свої вчинки, дбайливе ставлення до природи.

Тінейджери замислюються про більш глобальні проблеми – зменшення озонового шару, глобальне потепління, забруднення навколишнього середовища. Дізнаються, що таке вторинна переробка, для чого багато європейських країн сортують сміття.

Діти цікаві і вбирають в себе інформацію, як губка. Я рада, що зараз Хелен Дорон створила новий курс Jump with Joey, де нашим найменшим учням також дається поняття recycling (переробка) – створення чогось нового зі старого. Маленькі експериментатори самі можуть відтворити цей процес – наприклад, зробити з пластикової пляшки квіти, як прикрасу ігрового майданчика.

Пізнання світу з Англійська Хелен Дорон – це яскравий світ, створений спеціально для маленьких чомучок, наповнений експериментами і відкриттями!


Олександра Лілія,

викладач центру Англійська Хелен Дорон