641 Views

Міжнародний освітній франчайзинг

Купівля освітньої франшизи дуже схожа на одруження. Перед тим, як Ви скажете: “Так”, є багато речей, які Вам варто знати. Зрештою, Ви берете на себе довгострокові зобов’язання, що вимагають великих інвестицій. Таким же чином, як Ви дізнаєтеся якомога більше про свого партнера по життю, так само Ви маєте інвестувати свій час та енергію у вивчення свого потенційного партнера з франшизи, перш ніж поставити підпис у договорі.

Ознайомчий візит

Обачність може допомогти Вам розібратися у франшизі, яку Ви плануєте купити, а репутація і послужний список компанії можуть значно допомогти Вам впоратися з будь-якими сумнівами, які можуть виникнути, однак відвідування головного офісу є незамінним.

Тут Ви познайомитеся з тими, з ким Ви збираєтеся займатися бізнесом. Це забезпечить глибинне розуміння того, як організація працює згори донизу. Дасть Вам змогу зрозуміти бачення та цінності компанії з “перших рук”. Ви зможете поспілкуватись з фахівцями-розробниками програм і краще зрозуміти методологію. Познайомитесь з людьми, які будуть відповідати за навчання, маркетинг та логістику, а також допоможуть Вам розвинути свій бізнес. У Вас буде можливість задати питання та уважно в усьому розібратися.

Франшиза

Процес “знайомства” дозволяє обом сторонам отримати повну оцінку ситуації. У той час, як більша частина Ваших щоденних операцій буде проводитися незалежно, Ви будете залежати від головного офісу, від виконання обіцяного. З іншого боку, франчайзингова організація буде оцінювати, чи є у Вас, як у потенційного франчайзера, те, що потрібно, щоб досягти успіху на перспективному, але конкурентному ринку та відповідати цілям, які Ви встановили разом.

Пам’ятайте, Ви не просто купуєте продукт. Ви купуєте “готовий” бізнес і стаєте частиною більш широкої світової спільноти. Переконайтесь, що Ви приєднуєтеся до “зірки” – сильного міжнародного бренду, який пропонує фундамент для Вашого молодого підприємства. Ознайомчий візит – важливий компонент розуміння, чи підходить Вам купівля освітньої франшизи.

Anne Gordon

Енн Гордон,
Віце-президент з розвитку бізнесу 
Helen Doron Group