452 Views

Чи можна приєднатись у вже існуючу групу?

Відразу дамо відповідь – ТАК!

Наші нові студенти завжди мають можливість приєднатися у вже існуючу групу.

Саме тому ми пропонуємо безкоштовні демонстраційні заняття, на яких вчитель допоможе визначитися з найкращим курсом для Вашої дитини. Залежно від рівня володіння англійською, Ви зможете приєднатися до відповідної групи та продовжити навчання з цього моменту.

Для того, щоб повторити або вивчити матеріал, що був пройдений групою, наші студенти завжди можуть скористатися порталом Kangi Club, де вони знайдуть безліч ігор, активностей, інтерактивний словник, пісні та відео до курсу.

Старші студенти також мають можливість відвідати безкоштовне демонстраційне заняття, де вони матимуть змогу познайомитися з методикою та групою, пройдуть тест на визначення рівня володіння англійською та усну співбесіду з викладачем. Після цього Ви отримаєте рекомендації щодо курсу та навчальної програми і зможете приєднатися до відповідної групи.

Ми також створили власну радіостанцію та додаток Teen Buzz Radio, де наші студенти-підлітки зможуть слухати найпопулярніші пісні в оригіналі, інтерв’ю студентів Англійська Хелен Дорон з усього світу та знайти друзів для спілкування.

️Приєднуйтесь вже сьогодні. Реєструйтеся на безкоштовне демонстраційне заняття.