Про центр

Англійська для дітей та підлітків у Харкові

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Харків, вул. Майдан Конституції, 1 (Шевченківський р-н) навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Landau center

Ще одна наша цікава екскурсія – це відвідування Ландау Центру. Діти побачили як працює електричний струм, як прцює світло та багато іншого. Нукові дослідження це завжди круто.

Fransilvaniya English Holidays With Friends

У нас було багато цікавих прогулянок у літнього табору English Holidays With Friends. Одна з таких – це відвідування країни професій Франсільваніі. Діти вивчали професії, пробували себе в різних ролях: продавців, фермерів, хіміків, пожежних. Брали участь в дослідах, продавали і купували продукти,

DRAMA CLUB English Holidays With Friends

На базі нашого літнього табору “English Holidays With Friends” ми зробила театральну постановку від DRAMA CLUB. У кожного була своя роль і слова, ми підготували декорації і костюми. На виступ запросили батьків і рідних. Був проведений фурор. Наші студенти намагалися і виступили

English Holidays With Friends ЛІТНІЙ ТАБІР ⠀

English Holidays With Friends – це літній табір, де діти повністю занурюються в атмосферу вивчення мови. Спробуйте вже зараз!

Англійська в Харкові 2019-2020

  Англійська в Харкові. Англійська в Харкові – починайте вже зараз! Літо плавно підходить до кінця. Багато хто вже забув англійську і знову повернувся до колишнього рівня володіння мовою. Ми розуміємо, що зовсім не хочеться дітям вчитися під час канікул. Але відпочинок –

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!