Про центр

Англійська для дітей та підлітків в Херсоні

Англійська на високому європейському  рівні вже доступна і в Херсоні!

Ми пропонуємо курси для дітей від 2 до 10 років за світовою методикою Хелен Дорон, які гарантують засвоєння англійської  мови, як рідної, в ігровій формі в позитивному оточенні.

Центр Хелен Дорон знаходиться в центрі міста за адресою: вул.Олеся Гончара 19.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Світлі та просторі зали для занять оформлені максимально комфортно для роботи з дітьми. Мінімалізм в оформленні не відволікає увагу дітей під час заняття. Всі робочі матеріали викладач тримає в своїй магічній скрині та дістає їх в ході заняття.

Матеріали уроку -  це авторські доробки компанії, які пройшли не одне тестування й довели свою ефективність. Ми використовуємо не лише друковані матеріали,  а й багато пропсів( візуальних матеріалів). Так слідом за картками зі словами з магічної скрині можуть з'явитися їх реальні версії: великі дерева, машини для переробки сміття, автомобіль і навіть літак. А по волі викладача день змінитися на ніч, річка потече серед класної кімнати або ціла ферма виросте з під  землі. Все це для того, щоб діти вивчали мову в максимально реалістичних умовах. Така інтерактивність та різноплановість занять допомагає досягти гарних результатів без зубріння та сліз.

Щоб перетворити рутинні домашні завдання у веселу та цікаву активність, компанія розробила спеціальні додатки для гаджетів, робота з якими змінить Ваше уявлення про вивчення мови.

Викладачі нашого центру радіють кожному новому слову своїх учнів та готові підтримати їх у будь-якій ситуації.

Окрім занять ми проводимо свята, вечірки та різні творчі заходи, які домопожуть розвити комунікативні навички, знайти нових друзів та ознайомитись з традиціями країни, мову якої вивчаєш.

Команда Хелен Дорон в Херсоні запрошує Вас та Ваших дітей на демо- заняття, на яких Ви зможете переконатися в унікальності та ефективність методики.

Для реєстрації на демо-уроки телефонуйте за номером +38 (066)836-55-60

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.
Чекаємо на Вас в нашому магічному центрі англійської  мови!

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!