Про центр

Англійська для дітей та підлітків в Херсоні

 

Англійська для дітей на високому європейському  рівні вже доступна і в Херсоні!

Ми пропонуємо курси англійської для дітей від 3х місяців до 19 років за світовою методикою Хелен Дорон, які гарантують засвоєння англійської  мови, як рідної, в ігровій формі в позитивному оточенні.

Центр Хелен Дорон знаходиться в центрі міста: Бізнес-ценр Рішельєвський кб.28, вул.Олеся Гончара 19.

В 2021 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Навчальний простір

blank

Світлі та просторі зали для занять оформлені максимально комфортно для роботи з дітьми. Мінімалізм в оформленні не відволікає увагу дітей під час заняття. Всі робочі матеріали викладач тримає в своїй магічній скрині та дістає їх в ході заняття.

Навчальна програма

Англійська для дітей. Курси англійської мови

Матеріали уроку -  це авторські доробки компанії, які пройшли не одне тестування й довели свою ефективність. Ми використовуємо не лише друковані матеріали,  а й багато пропсів( візуальних матеріалів). Так слідом за картками зі словами з магічної скрині можуть з'явитися їх реальні версії: великі дерева, машини для переробки сміття, автомобіль і навіть літак. А по волі викладача день змінитися на ніч, річка потече серед класної кімнати або ціла ферма виросте з під  землі. Все це для того, щоб діти вивчали мову в максимально реалістичних умовах. Така інтерактивність та різноплановість занять допомагає досягти гарних результатів без зубріння та сліз.

Приємні бонуси

Щоб перетворити рутинні домашні завдання у веселу та цікаву активність, компанія розробила спеціальні додатки для гаджетів, робота з якими змінить Ваше уявлення про вивчення мови.

Викладачі нашого центру радіють кожному новому слову своїх учнів та готові підтримати їх у будь-якій ситуації.

Окрім занять ми проводимо свята, вечірки та різні творчі заходи, які домопожуть розвити комунікативні навички, знайти нових друзів та ознайомитись з традиціями країни, мову якої вивчаєш.

Команда Хелен Дорон в Херсоні запрошує Вас та Ваших дітей на демо- заняття, на яких Ви зможете переконатися в унікальності та ефективність методики. Англійська для дітей відкриває двері у світ великих можливостей.

Для реєстрації на демо-уроки телефонуйте за номером +38 (066)836-55-60

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.
Чекаємо на Вас в нашому магічному центрі англійської  мови!

blank blank blank blank

Наші новини

Розпочинаємо набір в групи

Літо швидко пролітає! Час планувати заняття англійською на новий навчальний рік.  Англійська Хелен Дорон в Херсоні запрошує дітей з 2х  до 14 років на цікаві та змістовні курси. На Вас чекають нові герої, живе спілкування, розвиток навичок письма, читання, говоріння та прослуховування.

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!