696 Views

Квест Дружби

Карта подорожі… загадкові паролі та цікаві завдання і веселощі англійською – це реальність, яку подарував діткам навчальний центр Хелен Дорон Рання Англійська 17 листопада!

Це був справжнісінький Квест Дружби, бо тільки з вірним другом малята змогли подолати усі перешкоди і здобути перемогу у випробуваннях.
Діток у цій мандрівці супроводжували коти-репери нерозлучні друзі, брендові герої курсу Драма від Хелен Дорон Рання Англійська. Вони вказували шлях малюкам, та після кожної пригоди дарували дітям по одній букві. Зцих літер в кінці всі зможуть скласти чарівне слово – пароль.
Та це ще не все, на кожній точці квесту малята отримували частинки великої карти, на якій зображена остання точка – скриня зі скарбами. Дітки з цікавістю мандрували від однієї точки до іншої та із нетерпінням шукали та виконували нерозгадані загадки:
Пригода перша. Тут дітки, потрапили в домівку свого Хеловінського друга Павучка, але його не було вдома. Де ж він? Невже загубився? Отож, малюки вирушили на його пошуки.
Пригода друга. Одні випробування за іншими привели діток, до овечки, яка загубила свій хвостик. Але де ж він подівався, потрібно провести розслідування!
Пригода третя. По дорозі малята знайшли дивні стрілки та мотузки – це завдання на перевірку дружби.
Пригода четверта. Друзі мандрували від однієї точки до іншої і на своєму шляху знайшли величезний конверт, всередині якого знаходиться схема і вказівник. Вони привели всіх до кімнати з безліччю кольорових конвертів, а в них таїться розгадка ще одна частинка карти.
Пригода п’ята. На цій точці малюки склали частинки карт, які знайшли під час квесту, та помітили, що не вистачає однієї з них, тому всі подалися на її пошуки, щоб скласти цей пазл.
Та тут на допомогу діткам приходить їх давній друг Рікотасик і допомагає не тільки знайти частинку карти, але й скриню з подарунками, що на ній зображена.
Крім подарунків на малят чекало неймовірне свято, яке приготували маленькі актори, що відвідують курс від Хелен Дорон «Englishthroughdrama». Привітали вони своїм виступом діток на сцені розважального комплексу Пікассо і запросили всіх на вечірку з улюбленими пісеньками.
А також всі учасники квесту отримали сертифікат на святкування найособливішого в житті кожної дитини – Дня народження. Адже викладачі Хелен Дорон Рання Англійська із задоволенням готові зробити сюрприз кожній дитині за індивідуальним та тематичним сценарієм. На малюків чекатиме пригодницька подорож, незвичайний квест або справжня казка, в яку діти також зможуть потрапити теж зі своїми вірними друзями.