Англійська для дітей Позняки – Helen Doron English

Англійська для дітей та підлітків на Осокорках/Позняках

Приєднуйтесь до неймовірних занять з англійської мови у нашому центрі, що знаходиться між Осокорками та Позняками, де ваші діти не лише опанують англійську як рідну, а й будуть розвиватися творчо.

Неймовірні пригоди з яскравими і веселими персонажами принесуть радість і задоволення кожній дитині. Ми пропонуємо чітко складені  програми, кожна з яких розроблена відповідно до віку та рівня знань дітей. Запорукою успіху наших студентів є регулярне спілкування англійською. Заняття проходять 2 рази на тиждень протягом 45-60 хвилин. Для остаточного закріплення матеріалу ми пропонуємо прослуховування аудіо-матеріалів вдома.

Дізнатись більше інформації про наші курси англійської мови для дітей та оцінити переваги навчання з Helen Doron English Ви зможете на безкоштовному демонстраційному занятті.

Весела англійська для дітей 

Вивчення мови починається зі слів, окремих фраз, пісень, римувань, що супроводжуються візуально за допомогою картинок, мультфільмів та іграшок. Саме так ми починаємо вивчати свою рідну мову, саме так і повинна вивчатись  англійська. Пристосування до англомовного середовища відбувається за допомогою безперервного спілкування англійською протягом всього заняття, завдяки чому дітям з часом стає дедалі легше спілкуватися.

Діти шкільного  та підліткового віку вивчають англійську за автентичними підручниками компанії Helen Doron, їх заняття проходять за обговореннями цікавих тем.  Для дітей такого віку ми пропонуємо додаткове безкоштовне заняття з граматики, яке допоможе дітям більш глибоко зануритись у світ англійської мови. Розмовна англійська для дітей - не менш важливий аспект навчального процесу. Ми готуємо наших учнів до реального спілкування з носіями мови та допомагаємо подолати мовний бар'єр. 

У нашому центрі на вул. А. Ахматової  35-Б працює команда професіоналів, які не уявляють свого життя без усмішок дітей. Викладачі окрім вищої освіти мають міжнародний диплом вчителя Хелен Дорон, який дає право викладати за цією методикою.

Викладачі нашого центру – це люди, які непросто вміють донести матеріал до дітей, це люди які вміють зацікавити, привити любов до знань, і загалом не уявляють роботи без дітей. Діти для наших викладачів – це скарб, тому досягнення кожної окремої дитини є подякою за їх роботу Головним завданням наших викладачів є зацікавити дитину у вивченні англійської мови.

Уроки англійської для дітей базуються на основних принципах навчання, які пропонує методика Хелен Дорон, а саме:

  • заняття проходять виключно англійською, завдяки чому дитина звикає до англомовного середовища, долає бар’єр спілкування;
  • в групі займаються від 4-х до 8-ми дітей, що дозволяє викладачам приділити увагу кожній дитині, розкрити її потенціал;
  • основною діяльністю дітей молодшого-шкільного віку є гра, тому заняття у нашому центрі проходять в ігровій формі, вони мають комунікативну спрямованість.

Наші заняття проходять у комфорті та затишку, кожна кімната має яскравий різнокольоровий інтер’єр. У нашому центрі ми організовуємо святкування Днів народжень, Нового Року та проводимо тематичні вечірки.

Англійська мова для дошкільнят  - це перш за все веселий процес навчання, де весь матеріал вивчається через гру та наочні матеріали. Але не менш важливим є і час проведений у нашому центрі поза заняттями разом з друзями. Одним з найулюбленіших місць наших маленьких учнів є ігрова кімната, де вони проводять час до і після занять. В ігровій кімнаті багато іграшок для дітей різного віку.
Багато дітей вже не один рік обирають заняття за методикою Хелен Дорон саме у нашому центрі, і ми раді кожному новому студенту.
Чекаємо Вас на безкоштовному демонстраційному занятті.

Новини

Вітаємо з початком навчального року

Вітаємо з початком навчального року та чекаємо на заняттях в центрах Англійська Хелен Дорон!

Англійська для дітей онлайн

Англійська для дітей онлайн за унікальною авторською методикою Хелен Дорон! Ще більше розмовної англійської, слів, пісень та ігор!

В очікуванні святкового дива!

До нашого центру завітав сам Санта Клаус! З подарунками та святковим настроєм, як і чекали старанні учні. Від наймолодших однорічних студентів до найстарших підлітків – всі отримали корисні та оригінальні подарунки. Цього року Санта порадував магнітні дошки, на яких наймолодші зможуть малювати,

Прогулянка нашим навчальним центром

Раді вітати вас у нашому навчальному центрі Англійська Хелен Дорон! Ми – команда справжніх професіоналів, які вже багато років навчають англійській мові дітей від 3 місяців до 19 років. У нашому центрі на вас чекають: якісні навчальні матеріали; висококваліфіковані викладачі; комфортні та

Якісні знання – чудовий результат!

Більшість наших студентів від 6 років саме зараз закінчили вивчення Unit 1 (четверта частина навчального матеріалу з усього навчального року). А це значить, що саме час показати свої досягнення, а саме – написати тест, який розроблений групою спеціалістів з психології, лінгвістики та

Вечірка з Міньйонами на Позняках

Цими вихідними  учні нашого центру весело провели час, пройшовши квест за мотивами мультфільму «Міньйони».   Кумедні жовті герої залишили для дітей безліч цікавих завдань: танці, співи, естафети, поробки та ігри англійською мовою. Найбільше дітям сподобалось шукати маленьких міньйонів у центрі, за що

Запишіться на безкоштовний урок!