Про центр

Англійська для дітей та підлітків

Приєднуйтесь до неймовірних занять з англійської мови у нашому центрі, де ваші діти не лише опанують англійську як рідну, а й будуть розвиватися творчо. Неймовірні пригоди з яскравими і веселими персонажами книжок принесуть радість і задоволення кожній дитині. Ми пропонуємо чітко складені  програми, кожна з яких розроблена відповідно до віку та рівня знань дітей. Запорукою успіху наших студентів є регулярне спілкування англійською. Заняття проходять 2 рази на тиждень протягом 45-60 хвилин. Для остаточного закріплення матеріалу ми пропонуємо прослуховування аудіо-матеріалів вдома.

Вивчення мови починається зі слів, окремих фраз, пісень, римувань, що супроводжуються візуально за допомогою картинок, мультфільмів та іграшок. Саме так ми починаємо вивчати свою рідну мову, саме так і повинна вивчатись  англійська. Пристосування до англомовного середовища відбувається за допомогою безперервного спілкування англійською протягом всього заняття, завдяки чому дітям з часом стає дедалі легше спілкуватися.

Діти шкільного  та підліткового віку вивчають англійську за автентичними підручниками компанії Helen Doron, їх заняття проходять за обговореннями цікавих тем.  Для дітей такого віку ми пропонуємо додаткове безкоштовне заняття з граматики, яке допоможе дітям більш глибоко зануритись у світ англійської мови.

У нашому центрі працює команда професіоналів, які не уявляють свого життя без усмішок дітей. Викладачі окрім вищої освіти мають міжнародний диплом вчителя Хелен Дорон, який дає право викладати за цією методикою.

Викладачі нашого центру – це люди, які непросто вміють донести матеріал до дітей, це люди які вміють зацікавити, привити любов до знань, і загалом не уявляють роботи без дітей. Діти для наших викладачів – це скарб, тому досягнення кожної окремої дитини є подякою за їх роботу Головним завданням наших викладачів є зацікавити дитину у вивченні англійської мови.  Успіх також забезпечується завдяки основним принципами навчання, які пропонує методика Хелен Дорон, а саме:

  • заняття проходять виключно англійською, завдяки чому дитина звикає до англомовного середовища, долає бар’єр спілкування;
  • в групі займаються від 4-х до 8-ми дітей, що дозволяє викладачам приділити увагу кожній дитині, розкрити її потенціал;
  • основною діяльністю дітей молодшого-шкільного віку є гра, тому заняття у нашому центрі проходять в ігровій формі, вони мають комунікативну спрямованість.

Наші заняття проходять у комфорті та затишку, кожна кімната має яскравий різнокольоровий інтер’єр. У нашому центрі ми організовуємо святкування Днів народжень, Нового Року та проводимо тематичні вечірки.

Одним з найулюбленіших місць наших маленьких учнів є ігрова кімната, де вони проводять час до і після занять. В ігровій кімнаті багато іграшок для дітей різного віку.
Багато дітей вже не один рік обирають заняття за методикою Хелен Дорон саме у нашому центрі і ми раді кожному новому студенту.

Новини

Вечірка з Міньйонами на Позняках

Цими вихідними  учні нашого центру весело провели час, пройшовши квест за мотивами мультфільму «Міньйони».   Кумедні жовті герої залишили для дітей безліч цікавих завдань: танці, співи, естафети, поробки та ігри англійською мовою. Найбільше дітям сподобалось шукати маленьких міньйонів у центрі, за що

Страшно-прекрасні заняття

Учні нашого центру не бояться жодних монстриків, адже знають, що це все – лише антураж для свята. На святкових заняттях ми пізнаємо культуру англомовних країн та знайомимося з їх традиціями. Для студентів це чудесна можливість проявити свою індивідуальність , прийшовши на заняттях

21 квітня велобібліотека у парку “Позняки”

Запрошуємо всіх 21 квітня 2018 року до парку “Позняки” у Дарницькому районі міста Києва на публічні читання англійською мовою.

Англомовні публічні читання в Києві

Публічні англомовні читання пройшли в Києві у читальні-кав’ярні “Старий Лев”. Студенти “Англійська Хелен Дорон”, що навчаються у Києві на Позняках, Осокорках, Святошино, у Шевченківському районі та у м. Ірпінь, а також відвідувачі “Старий Лев”.

Акція “Подаруй дитині книгу”

На сьогоднішній день продовжує збільшуватися кількість сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах і не можуть забезпечити необхідні умови проживання та розвитку для дитини. Тому студенти і вчителі навчального центру “Англійська Хелен Дорон” на Позняках вирішили допомогти дітям з Дарниці. В рамках

Супергерої розмовляють англійською на Позняках

У Києві на Позняках у кімнаті темно… діти здивовані. Раптом на стелі з’явилася літера S. Це ж знак супергероя – здогадалися діти! Так почався супергеройський квест у навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон” на Позняках у Києві.   Діти 4-6 років англійською мовою розповідали