Про центр

Англійська для дітей в Голосіїво

Наш навчальний центр в Голосіївському районі розпочав свою роботу в 2010 році.

Про те, наскільки цікава і плідна наша робота можна судити з того, що є студенти, які прийшли до нас в день відкриття і з задоволенням співпрацюють з нами сьогодні, приводять своїх молодших братиків і сестричок,  рекомендації друзям.

У навчальному центрі на Антоновича 25-В працює команда професіоналів, які окрім високих професійних навичок в англійській мові, вміють та люблять працювати з дітьми, використовують творчий підхід у роботі. Наші педагоги проходять спеціалізований міжнародний тренінг та безперервно підвищують свою кваліфікацію на спеціальних семінарах.

Вивчення мови починається зі слів, окремих фраз, пісень, римувань, що супроводжуються візуально за допомогою картинок, мультфільмів та іграшок. Саме так ми починаємо вивчати свою рідну мову, саме так і повинна вивчати  англійську. Пристосування до англомовного середовища відбувається за допомогою безперервного спілкування англійською протягом всього заняття, завдяки чому дітям з часом стає дедалі легше спілкуватися. Заняття проходять в ігровій формі й дитина навіть не усвідомлює , що поки вона грала, то вивчила, принаймні 10 нових слів і виразів!

Також ми не забуваємо про граматику, без якої теж аж ніяк не обійтися — за допомогою додаткових безкоштовних граматичних занять ми допомагаємо заповнити пробіли в шкільній програмі.

Успіх та результат досягається також завдяки основним принципам, яких ми дотримуємось у роботі:

  • у групах займається від 4 до 8-ми дітей, що дозволяє викладачам приділити увагу кожній дитині, розкрити її потенціал;
  • ми використовуємо унікальні навчальні матеріали;
  • наші навчальні програми побудовані чітко і послідовно, з урахуванням вікових особливостей і загальних знань дитини. Саме тому ми зможемо запропонувати Вам як курс для новачка, так і курс для дітей з певним мовним здобутком;
  • ми пропонуємо систему регулярних занять та відпрацювань.

Перевагою навчання в центрі за адресою м. Київ, Антоновича, 25-В є те, що ми є частиною міжнародної системи, а тому ми надаємо міжнародні стандарти навчання. Завдяки співпраці з Кембріджським університетом, ми готуємо дітей до міжнародного тестування, результати якого визнаються у всьому світі! По завершенню кожної навчальної програми та складання іспитів студенти отримують відповідний сертифікат.

Яскравий період в житті центру – літо. Саме тоді починається літній курс. У дітей є можливість весело проводити час в компанії своїх однолітків, при цьому пізнаючи багато нового про різні країни світу.

У нашому центрі ми організовуємо святкування Днів народжень, Нового Року та проводимо тематичні вечірки.

За час роботи нашого навчального центру ми стали однією дружною командою. Багато дітей вже не один рік обирають заняття за методикою Хелен Дорон саме у нашому центрі і ми раді кожному новому студенту. Англійська Хелен Дорон це завжди весело, цікаво, незабутньо, а головне ефективно. Завітайте вже сьогодні в наш центр і отримайте своє перше безкоштовне заняття.

Новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Співпраця з журналом “Малюк Котя”

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» на вул. Антоновича в рамках всесвітньої соціальної кампанії “Young Heroes” співпрацює з дитячим журналом “ Малюк Котя ”. Наші студенти долучилися до створення номеру, присвяченому птахам, що живуть у дикій природі. Спочатку урок англійської На занятті з англійської мови ми обговорили,