blankНаталія, старший викладач

Моє життя завжди було тісно пов’язане з англійською мовою. Під час навчання у Київському національному економічному університеті на факультеті міжнародної економіки я прийняла для себе рішення, що це не зовсім мій життєвий шлях, тому вирішила паралельно навчатись на перекладача у Київському національному лінгвістичному університеті. Після закінчення вишів доля звела мене з неймовірною командою і дала мені змогу реалізувати усі мої вміння та навички. Бути викладачем Helen Doron –  це не лише про викладання англійської мови. Перш за все, це допомога майбутньому суспільству формувати впевнених в собі та щасливих людей, кожен день бути гідним прикладом та зразком для наслідування. Моя любов до дітей допомагає мені захоплено спостерігати за їх успіхом та щиро радіти новим звершенням. Саме тому я неймовірно щаслива бути частиною великої сім’ї Helen Doron.

 

blank

Вероніка, викладач

Вітання! Мене звати Вероніка і я викладаю англійську мову починаючи із 19 років. За освітою я – вчитель початкових класів, а також філолог та перекладач англійської мови. Я люблю дітей, а отже робота вчителем приносить мені особливе задоволення. Результати навчання дітей та їхні щасливі посмішки – це те, що спонукає мене викладати англійську вже досить тривалий час!
Методика Хелен Дорон сприяє не лише вивченню англійської мови як розмовної, але й розвиває пам’ять, увагу, мислення завдяки позитивним активностям та вивченням іноземних пісень!
Я пишаюсь своїми студентами та тим, що я є вчителем з міжнародним дипломом Хелен Дорон.

 

 

blank

Ольга, викладач 

Маю вищу освіту за спеціальністю соціальний працівник. І паралельно навчаюся на перекладача англійської мови. Цікавлюся маркетингом і є сертифікованим таргетологом, налаштовую рекламу в Instagram i Facebook. У вільний від роботи час читаю детективи та романи. В Нelen Doron English працюю вже більше півтора року. Люблю свою роботу за те, що кожен робочий день відрізняється від іншого. Колеги-викладачі  завжди піднімуть настрій і підтримають, а маленькі учні зарядять позитивом.
Для мене Нelen Doron English- це місце розвитку та постійного свята.

 

 

 

blank

Надія, викладач

Вітаю!
Мене звуть Надія!
Я закінчила Київський національний  економічний університет, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, маю диплом CELTA і трьох синів. Обожнюю дітей і активний спосіб життя!
Вже третій рік я маю чудову можливість ділитися своїми знаннями англійської мови з нашими учнями! Кожний урок – це маленька подорож, де ми не лише вивчаємо нові англійські слова, а також співаємо, танцюємо, займаємося творчістю і вчимося бути дружніми і позитивними!!!

 

 

blankВікторія, викладач 

Hello everyone! Я, Вікторія –  викладач школи Helen Doron! Мені 19, я дуже люблю дітей та англійську!  Напевно, це і є найголовніша причина, чому я стала працювати з дітьми. З дитинства мала пристрасть до навчання і велике бажання ділитись своїми знаннями з іншими, тому центр Helen Doron став для мене прекрасним місцем, де я можу реалізувати себе.
Наразі я навчаюсь в Київському Університеті імені Бориса Грінченка на третьому курсі. Моїм хоббі є заняття хореографією та hand made. Творчість і діти надихають мене та надають сил! Я надзвичайно рада, що можу приносити користь діткам, присвячуючи свій час улюбленій справі!

 

 

blank

 

Тетяна, викладач 

Працювала  вчителем в різних країнах світу, тому добре знаю, як вміє вередувати  малеча  різних національностей. Юрист за освітою, вчитель за покликанням – можу, як захистити права дорослих, так і навчити наймолодших. На своїх уроках доводжу, що навчання може бути веселим і цікавим. Люблю подорожувати, хочу побувати в Сінгапурі. Досвід роботи 4 роки.

 

 

 

blank Дар’я, викладач

Усім привіт! Мене звати Дар’я і я родом з невеликого містечка в Одеській області. По закінченню школи мені захотілося незалежності та самостійності, саме тому на навчання я поїхала до Києва, де невдовзі знайшла і роботу, і улюблену справу.

Я полюбляю вірші, театр (у ньому ж і граю) та англійську мову. Вона, я впевнена, зі мною на все моє подальше життя! Доля мене привела до  школи Нelen Doron English, і я усім серцем вірю в те, що тут роблю. Цим самим серцем вірю і у кожну дитину, яка до нас приходить.