Для наших учнів ми обрали найкращих вчителів. Наш викладацький штат —  це висококваліфіковані педагоги, наставники, які з радістю діляться своїми знаннями та вміннями! Всі вони успішно пройшли спеціалізований міжнародний тренінг і мають право викладати в навчальних центрах мережі “Англійська Хелен Дорон” у всьому світі.

Мордовська Інна Іванівна

Народилася в м. Борзна Чернігівської області 11.06.1989 р. З відзнакою закінчила Борзнянську ЗОШ І-ІІІ ст. 2006-2010 ­­–  Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, спеціальність «Вчитель англійської та німецької мови» (диплом бакалавра). 2010-2011 – Київський національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, спеціальність «Вчитель англійської та німецької мови» (диплом спеціаліста).

Беру активну участь в організації дитячих свят і заходів, люблю навчати дітей новому і разом з цим самовдосконалюватися. Англійську мову вивчаю з першого класу, а в школі Helen Doron працюю з січня 2012р.

У вільний час читаю книги, слухаю музику, відвідую культурні заходи.

Федюкина Анастасія Романівна

Народилася в м. Горлівка Донецької області. У 2017 році закінчила Державний педагогічний інститут іноземних мов, спеціальність Філологія (англійська і російська мови, зарубіжна література). Рівень володіння англійською ­­– Advanced. Дуже люблю подорожувати. Відвідала 12 країн Європи, більше року жила на Кіпрі.

Викладачем хотіла стати ще з дитинства, але звичайні школи мене ніколи не приваблювали. Коли ж я познайомилася з системою Helen Doron English, я відчула щось близьке і рідне.

Кожного дня ми розвиваємося самі і допомагаємо діткам потрапити в новий, цікавий і такий пізнавальний світ англійської мови. Уже не уявляю, як можна чомусь вчити діток без пісень, танців і різноманітних ігор.

Кожен новий урок приносить задоволення і я впевнена, що разом ми зможемо підкорити всі вершини!

Нечушкіна Наталія Вячеславівна

З дитинства захоплююсь вивченням іноземних мов та обожнюю музичне мистецтво. Школу закінчила з відзнакою та вступила до Черкаського музичного училища по класу фортепіано. Потім вступила до Черкаського національного університету за спеціальністю англійська мова та література. Отримуючи диплом бакалавра, була в п’ятірці кращих студентів факультету, тому продовжила навчання й отримала диплом спеціаліста.

По закінченню вузів успішно працювала за двома спеціальностями, маю педагогічний стаж 11 років, мені присвоєно звання викладача першої категорії.

Обожнюю ділитися своїми знаннями та вчити діток не тільки знати англійську, а ще й безмежно її любити!

Мої хобі: подорожувати, читати книги, грати на музичних інструментах, обожнюю психологію, музику. У вільний час розробляю сценарії  для проведення цікавих заходів, часто пишу статті на тематику культури, мистецтва та педагогіки.

Демшевська Анна Євгенівна

Чи відомо вам слово «eggplant»? В дитинстві мені здавалося, що це чарівне дерево, на якому ростуть… курячі яйця («egg» – яйце, «plant» – рослина). Насправді «eggplant» – баклажан, але щоб усвідомити цей нюанс (й багато інших, само собою!), мені знадобилася школа з щоденним англійським, регулярні мовні курси, навчання в Англії та зростання в безкордонному інтернет-просторі. Попри те, що моя основна спеціальність — культурологія (закінчила бакалаврат «Києво-Могилянської академії» у 2019 році), англійська супроводжувала мене повсюди, починаючи з кольорових дитячих книжок про Вінні-Пуха, онлайн-ігор і ютубу та закінчуючи здачею ЗНО на 200 балів, перекладами англомовних статей, репетиторством і безпосередньо роботою у сфері туристичного бізнесу. І ось я в Helen Doron, володію англійською на рівні advanced (C1) та вже сама розвіюю мовні міфи 🙂

У вільний від англійської час (жартую  — його немає, адже більшість моїх інтересів пов’язані з мовою чи ж взагалі з’явилася завдяки їй) я читаю, сортую сміття, експериментую з веганською кухнею, «виховую» кішку-розбишаку, проводжу екскурсії для іноземців та подорожую через couchsurffing. Також я самостійно продовжую вивчати польську та німецьку, адже вірю, що занадто багато мов не буває!

Мітюненко Тетяна Сергіївна

Вивчення англійської мови – це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації …а якщо я Вам скажу, що вивчити мову можна весело, без зубріння правил і слів? Так робила і я в свій час!

Англійська мова підкралася до мене дуже несподівано, завдяки улюбленій акторці, інтерв’ю якої я не могла зрозуміти через незнання мови…тоді і почався найцікавіший шлях до пізнання English language. Спочатку курси з носіями мови, навчання у Торонто, вища освіта, згодом безліч курсів, і тепер – Helen Doron English!

Про себе : Народилася у м. Києві. Закінчила Національний університет «Києво- Могилянська академія»: факультет гуманітарних наук, спеціальність “Германські мови та література (переклад включно)”. Обожнюю подорожувати, відвідала більше 10-ти країн.  Цікавлюся різними туристичними напрямками, вивчаю природні та історичні особливості регіонів.

У вільний для себе час я відвідую кіно, арт-виставки, вивчаю німецьку мову та займаюсь спортом!

Журавльова Лоліта В’ячеславівна

Знання англійської мови відкриває перед людиною багато дверей! Особисто для мене вивчення іноземної мови дало можливість подорожувати, заводити друзів з різних країн, займатися творчістю і ділитися знаннями зі світом, навіть читати улюблені книжки мовою оригіналу. А також – це здатність навчати дітей англійській мові в школі Хелен ДОРОН!

Я переконана, що можу розвіяти стереотипи про те, що вивчення англійської не може бути простим і веселим. І вірю, що система в якій я працюю, змінює відношення дитини не тільки до пізнання англійської мови, а до навчання взагалом.