Відгуки про школу англійської для дітей Чоколівка

Раджу всім приводити дитину саме сюди на навчання

Rated 5 out of 5
24.09.2021

Всім раджу цю школу, бо саме головне —це те, що
дитина задоволена, хоче вивчати мову за сучасними методами і є гарний результат.
Вважаю, зо знання англійскої відкривають для моєї дитини великі перспективи.

Євген

Советую

Rated 5 out of 5
23.09.2021

Ребёнку очень нравится. Благодаря, тому что знания даются пошагово , интересно и разнообразно.

Анна

Без назви

Rated 5 out of 5
23.09.2021

Водим ребёнка на курсы , результат очень хороший, начала говорить на английском и очень нравится преподаватель Анастасия, ходит с удовольствием.

Людмила

Вибір очевидний

Rated 5 out of 5
22.09.2021

Школа, на заняття в якій дитина завжди йде із задоволенням, навіть онлайн підключається під час пікніку чи в дорозі, говорить сама за себе.
Сучасна методика, сертифіковані викладачі, з якими діти навіть діляться своїми секретами, супер продумана программа, що є результатом роботи великої кількості спеціалістів – все це не тільки неабияк надихає навчатися, але й формує оптимістичне та позитивне відношення до життя.
Можливо, це суб’єктивне ставлення викладача, але свою дитину у майбутньому привела б саме до Хелен Дорон без краплі вагання.

Валерія

No Title

Rated 5 out of 5
17.04.2020

Школа Хелен Дорон привила ребёнку любовь к изучению иностранных языков. Мы школой очень довольны, отличный формат обучения, для ребёнка всё понятно и интересно. Всегда её советую друзьям, как школу английского языка с качественным обучением.

Мила

No Title

Rated 5 out of 5
15.05.2019

Заняття проходять в цікавій для дітей формі: різноманітні креативні завдання, ігри, співи. І все це лише англійською! Моїй дитині подобавється, а це для мене найголовніше.

Оксана

Написати відгук