12.04.2020

Англомовний табір з Хелен Дорон

blank
Запрошуємо провести літо з Англійська Хелен Дорон.

Канікулярні курси гармонійно поєднують вивчення англійської з іграми, творчістю, танцями. Діти з радістю грають, спілкуються і відпочивають, одночасно поглиблюючи свої знання англійської.

Відео з табору

Розклад дня:

Morning Exercises – Ранкова зарядка. Енергійні, веселі пісні та танці зроблять відпочинок Вашої дитини не лише активним, а й корисним. Під час занять діти вивчать 22 пісні англійською.

World around us – Світ навколо нас. Основою розвитку мовлення є знання дитиною навколишньої дійсності. Навколишній світ дітей: предмети побуту, люди, тварини, картини, іграшки, природа – це те, що їх оточує, це саме той багатий матеріал, який повинен використовується для розширення сприйняття та збагачення мови. На заняттях діти розширюють свій кругозір, збагачують лексичний запас та вчаться його застосовувати у повсякденних ситуаціях.

General English –  Загальна англійська. Англійська мова – це весело, але ж не будемо забувати про правила граматики та збагачення словникового запасу. На уроках діти, через  різноманітні дидактичні ігри тренують застосування граматичних форм, моделюють повсякденні життєві ситуації та ведуть діалоги. І все це звичайно ж виключно англійською мовою.

Art and Craft – Творчість. Створення масштабних аплікацій , малюнків та поєднання все в одному спільному проекті. Це допоможе знайти нових друзів, провести час весело та творчо, і, звичайно, вдосконалити спілкування англійською мовою.

Для резерву місця у групі в літні місяці – записуйтесь у адміністратора.
Єреванська, 30. Тел.:0969158383

Запишіться на безкоштовний урок!