Англійська для дітей та підлітків, Київ, Лук'янівка

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Лук'янівка

Приєднуйтесь до неймовірних занять з англійської мови у нашому центрі, що знаходиться на Лук’янівці, де ваші діти не лише опанують англійську як рідну, а й будуть розвиватися творчо.

Неймовірні пригоди з яскравими і веселими персонажами принесуть радість і задоволення кожній дитині. Ми пропонуємо чітко складені  програми, кожна з яких розроблена відповідно до віку та рівня знань дітей. Запорукою успіху наших студентів є регулярне спілкування англійською. Заняття проходять 2 рази на тиждень протягом 45-60 хвилин. Для остаточного закріплення матеріалу ми пропонуємо прослуховування аудіо-матеріалів вдома.

Дізнатись більше інформації про наші курси англійської мови для дітей та оцінити переваги навчання з Helen Doron English Ви зможете на безкоштовному демонстраційному занятті.

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ

blank
blank

Англійська для дітей та підлітків, Київ, Лук'янівка

Вивчення мови починається зі слів, окремих фраз, пісень, римувань, що супроводжуються візуально за допомогою картинок, мультфільмів та іграшок. Саме так ми починаємо вивчати свою рідну мову, саме так і повинна вивчатись  англійська. Пристосування до англомовного середовища відбувається за допомогою безперервного спілкування англійською протягом всього заняття, завдяки чому дітям з часом стає дедалі легше спілкуватися.

Діти шкільного  та підліткового віку вивчають англійську за автентичними підручниками компанії Helen Doron, їх заняття проходять за обговореннями цікавих тем.  Для дітей такого віку ми пропонуємо додаткове безкоштовне заняття з граматики, яке допоможе дітям більш глибоко зануритись у світ англійської мови. Розмовна англійська для дітей – не менш важливий аспект навчального процесу. Ми готуємо наших учнів до реального спілкування з носіями мови та допомагаємо подолати мовний бар’єр. 

У нашому центрі на Лук’янівці працює команда професіоналів, які не уявляють свого життя без усмішок дітей. Викладачі окрім вищої освіти мають міжнародний диплом вчителя Хелен Дорон, який дає право викладати за цією методикою.

Викладачі нашого центру – це люди, які непросто вміють донести матеріал до дітей, це люди які вміють зацікавити, привити любов до знань, і загалом не уявляють роботи без дітей. Діти для наших викладачів – це скарб, тому досягнення кожної окремої дитини є подякою за їх роботу Головним завданням наших викладачів є зацікавити дитину у вивченні англійської мови.

Уроки англійської для дітей базуються на основних принципах навчання, які пропонує методика Хелен Дорон, а саме:

  • заняття проходять виключно англійською, завдяки чому дитина звикає до англомовного середовища, долає бар’єр спілкування;
  • в групі займаються від 4-х до 8-ми дітей, що дозволяє викладачам приділити увагу кожній дитині, розкрити її потенціал;
  • основною діяльністю дітей молодшого-шкільного віку є гра, тому заняття у нашому центрі проходять в ігровій формі, вони мають комунікативну спрямованість.

Наші заняття проходять у комфорті та затишку, кожна кімната має яскравий різнокольоровий інтер’єр. У нашому центрі ми організовуємо святкування Днів народжень, Нового Року та проводимо тематичні вечірки.

Англійська мова для дошкільнят  – це перш за все веселий процес навчання, де весь матеріал вивчається через гру та наочні матеріали. Але не менш важливим є і час проведений у нашому центрі поза заняттями разом з друзями. Одним з найулюбленіших місць наших маленьких учнів є ігрова кімната, де вони проводять час до і після занять. В ігровій кімнаті багато іграшок для дітей різного віку.
Багато дітей вже не один рік обирають заняття за методикою Хелен Дорон саме у нашому центрі, і ми раді кожному новому студенту.
Чекаємо Вас на безкоштовному демонстраційному занятті

icon-1
Scroll to Top