Англійська для дітей Лук’янівка

Англійська для дітей та підлітків Лук'янівка

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на вул. Деревлянська, 10-А, метро Лук‘яновка, запрошує дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років на вивчення англійської мови за авторською методикою. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 35-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

А в 2020 році компанія Helen Doron English отримала нагороду у номінації "Global Mentorship Award 2020".

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали у центрі біля м. Лук'янівка

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови у Шевченківському районі

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Відкрито зимовий набір в групи!

Англійська Хелен Дорон на Деревлянській запрошує приєднатися до існуючих та нових груп всіх бажаючих. Зимовий набір на навчання вже стартував.

Літній табір на Лук’яновці від Helen Doron English.

Літо вже поруч, тож саме час обрати літній табір для своєї дитини. Англомовний табір на Лук’яновці від Англійська Хелен Дорон – це запорука веселого літа для Вашої дитини!

Онлайн-навчання. Які переваги та чому не слід пропускати?

Навчання продовжується навіть під час карантину! Дуже важливо не переривати навчальний процес і продовжувати заняття з викладачем, щоб досягти найкращих результатів.

Зимові тематичні уроки та веселі активності

Новорічні свята вже позаду, згадаймо, як це було! 
Наші викладачі створили просто казкову атмосферу на заняттях, з безліччю ігор, веселощів та крутих завдань. Давайте згадаємо, як це було.

Страшенно круті заняття англійською на Halloween

В кінці жовтня в центрі Англійська Хелен Дорон на вул. Деревлянська, 10-а пройшли круті тематичні заняття до свята Halloween.
Діти та дорослі у всьому світі відзначають це свято 31 жовтня.
Викладачі Хелен Дорон підготували яскраві захоплюючі завдання для наших студентів і провели заняття, що запам’ятаються їм на все життя.

Неймовірні результати студента Англійська Хелен Дорон по вул. Деревлянська, 10-А

Наш студент Тимофій, який навчається в нашому центрі вже понад 3 роки, вже вміє говорити повними англійськими реченнями, читати та писати англійською, розуміє викладача та може відповісти на всі запитання під час заняття.
В свої 5 років він активно використовує у своїй мові понад 1500 англомовних слів, знає на пам’ять понад 20 пісень та монологів улюблених героїв. 

Запишіться на безкоштовний урок!