Англійська для дітей на Лук’янівці

Англійська для дітей у Шевченківському районі

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на вул. Кудрявська, 12  навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

Методика вивчення англійської

Давайте вчити англійську мову граючись та радіти успіхам.

Записуючи свою дитину в наш навчальний центр, Ви надаєте їй чудову можливість освоїти англійську мову. У нашому центрі Ваш малюк завжди буде оточений увагою і отримуватиме радість від самого процесу навчання. Ми пропонуємо заняття, які не тільки навчають дітей спілкуватися англійською мовою, а ще й допомогають знайти нових друзів, стати більш товариськими та відкритими всьому новому, дізнатися чимало про навколишній світ та просто залучають до цікавої та корисної гри!

Освоювати щось нове – це природна потреба дитини. Завдання дорослого – плекати та множити цю потребу, будити фантазію та розбурхувати уяву, розширювати знання про навколишній світ, підвищуючи дитячу впевненість у собі та самооцінку. Все це чудово розуміють і вміють робити вчителі нашого центру, які викладають англійську за методикою Хелен Дорон.

 • Наші уроки не дозволяють нудьгувати!
 • Ми не сидимо за партами!
 • У нас не буває невстигаючих!
 • В маленьких групах від 4-х до 8-ми дітей, співають та грають англійською!
 • Життєрадісні вчителі, які пройшли суворий відбір та тренінг, що розуміються як на лінгвістиці, так і на психології!
 • Десять послідовних курсів, що ведуть дітей через музику та ігри до читання та письма!
 • Матеріали та ігри, що враховують вікові особливості дітей!
 • Тепла атмосфера, незалежно від погодних умов за вікном!
 • Радість пізнання і гордість за свої успіхи!

Заняття в нашому центрі – процес, який не залишить байдужим жодну дитину, подарує кожному безліч позитивних емоцій та гідний рівень англійської мови! Заняття проходять у невимушеній атмосфері і дають приголомшливий результат! Талановиті захоплені своєю справою викладачі та унікальна методика, дарують незабутні ємоції на кожному занятті! Переконайтеся у всьому самі, запишітся до нас на безкоштовний демонстраційний урок!

Курси англійської мови в Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас  відвідати безкоштовне демонстраційне заняття  та відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” на вул. Кудрявська, 12.

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!