Англійська для дітей та підлітків на Кудряшова

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей та підлітків – Київ, Кудряшова

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у Києві, Кудряшова (у Солом’янському районі) нещодавно привітно відкрив свої двері для дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років. Ми є частиною успішної міжнародної мережі з 30-річним досвідом навчання мільйонів дітей у багатьох країнах світу.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2200 грн / 2400 грн

blank

Як проходить навчання англійської для дітей

Під керівництвом професійного викладача дитина вчиться за допомогою живого спілкування, творчості, веселих завдань, ігор та музики. На заняттях у нас розмовляють виключно англійською мовою. Науковий підхід до викладання англійської для дітей (Київ, Кудряшова) сприяє емоційному та фізичному здоров’ю учнів, стимулює творчий та інтелектуальний розвиток. Англійська для дітей та підлітків стає такою ж природною, як і рідна мова.

Програми англійської для дітей – Київ, Кудряшова

Англійська для малечі – це розвиток мовних навичок, природне засвоєння граматики в ігровій формі. Для молодших школярів – навчання читання та письма, покращення розмовної англійської, допомога зі шкільною програмою. Програма англійської для дітей (Київ, Кудряшова) допомагає підліткам покращити розмовну англійську, аудіювання, граматику. Вони вивчають складну лексику, отримують досвід публічних виступів та вміння працювати з інформацією, спілкуються з учнями з інших країн зі спільноти Helen Doron English.

Англійська для дітей за унікальною методикою

Діти займаються в маленьких групах з 4-8 учнів. У нас є ігровий портал з навчальними матеріалами, цікаві програми з доповненою реальністю, навчальні мобільні додатки. Усі ці ресурси дають змогу дитині опановувати мову граючись. Якщо ви проживаєте на Солом’янці, Батиєвій горі, у Первомайському масиві, Чоколівці, Олександрівській слобідці, Шулявці, вул. Шаповала, Липківського, Пронівщині – запрошуємо відчути переваги Helen Doron English та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

icon-1
Scroll to Top