Київ, Солом’янський район, Кудряшова

Англійська для дітей на Кудряшова

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Кудряшова (у Солом’янському районі м. Києва) нещодавно привітно відкрив свої двері для дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Як проходить навчання англійській мові

Англійська для дітей та підлітків стає такою ж природною, як і рідна мова. Під керівництвом професійного викладача дитина вчиться за допомогою живого спілкування, творчості, веселих завдань, ігор та музики. На заняттях розмовляють виключно англійською мовою.

Якщо Ви проживаєте на Солом’янці, Батиєвій горі, Первомайському масиві, Чоколівці, Олександрівській слобідці, Шулявці, вул. Шаповала, Липківського, Проневщіні - запрошуємо Вас відчути переваги Англійської з Хелен Дорон та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Чому працює наша методика вивчення англійської?

З раннього віку діти вчаться говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – таким чином, як і їх рідною мовою. Спочатку діти вивчають вимову, базову граматику і поповнюють словниковий запас. А вже потім учнів навчають читанню та письму.

Наші заняття подобаються дітям та підліткам тому, що вивчення англійської мови відбувається за допомогою цікавого спілкування та ігор.

Курси англійської мови на Кудряшова, в Солом’янському районі Києва

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навики.

Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.

Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. За допомогою технології віртуальної реальності герої оживають в чарівних зошитах та книгах.

Англійська для підлітків складається з 4 курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської мови у веселій і творчій атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

Навчальні програми, кращі в своїй галузі

Всі курси “Англійська Хелен Дорон” – від немовлят до підлітків – розроблені групою експертів з лінгвістики, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як рідної та розвитку дітей.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо табори під час шкільних канікул, тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії.

Інноваційні навчальні матеріали

Підручники та зошити продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для Англійська Хелен Дорон з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Аналогічним чином розроблені завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

За допомогою інноваційних мультимедійних розробок студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови.

Сприятлива атмосфера

“Англійська Хелен Дорон” на Кудряшова в Солом’янському районі Києва – це стежка для Вашої дитини у дивовижний світ англійської мови. У нас створені всі умови для занять:

 •       Цікаві навчальні матеріали та ігрова форма занять.
 •       Вчителі, які безмежно люблять свою роботу та є спеціалістами не лише в педагогіці й лінгвістиці, але і в психології.
 •       Кваліфіковані адміністратори.
 •       Маленькі групи від 4 до 8 студентів.
 •       Спеціальні матеріали для домашнього аудіювання для формування британського акценту і поліпшення “відчуття” мови.
 •       Яскраві та просторі аудиторії, оснащені усім необхідним сучасним обладнанням.
 •       Діти не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружному колі на килимі.
 •       Ігрова кімната, де дитина може весело провести час перед початком занять.

Завітайте до нас на безкоштовний пробний урок, якщо Ви живете в Києві біля станції метро “Вокзальна”, “Університет”, “Шулявська”, “Олімпійська”, “Площа Льва Толстого”.

Результати навчання англійській мові

Англійська з Хелен Дорон дає неймовірні результати і продовжує вражати батьків та дітей по всьому світу. Діти, які починали займатися ще зовсім маленькими та не розмовляли навіть рідною мовою після занять у наших школах відповідають складними реченнями англійською! А діткам всього лише 4-5 років! Школярі, які навчаються за авторською методикою Хелен Дорон, займають перші місця на олімпіадах. Підлітки в 14-15 років вільно спілкуються англійською мовою та знаходять собі друзів в різних англомовних країнах.

Ваша дитина буде:

 •        Розмовляти англійською як рідною мовою;
 •        Знатиме не тільки шкільну програму, а й набагато більше;
 •       З радістю чекатиме занять, які будуть ефективними і цікавими одночасно.

В “Англійська Хелен Дорон” ми із задоволенням допоможемо Вашій дитині полюбити і вивчити англійську мову.

 

blank

Наші новини

Англомовний садочок

Англійська Хелен Дорон може похизуватись не лише курсами, що допомагають вивчити мову, а й англомовним садочком, який різносторонньо розвиватиме вашу дитину. Наш садочок спеціалізується на наданні дитині не тільки цілковитої уваги, турботи та веселощів, а й вивченню нового за допомогою яскравих уроків, інноваційних матеріалів, що розроблені спеціально для задоволення потреб та рівня кожної дитини, а також неймовірно дружньої атмосфери, де вчитель є одночасно і наставником, і другом. Наш саодочок чекатиме саме на Вашу дитину!

Відкриття центру Англійська Хелен Дорон на Кудряшова

Нещодавно свої двері привітно відкрив ще один навчальний центр Хелен Дорон на Кудряшова 18а, який з радістю чекає усіх діток від 3 місяців і до 18 років на абсолютно безкоштовний пробний урок!

Запишіться на безкоштовний урок!