07.02.2022

Як заохотити дитину до читання?

Рано чи пізно всі батьки задаються питанням – як заохотити дитину до книжок? Краще подумати про це якомога раніше. Адже у родині, де книги люблять, і де дитина із самого малечку оточена мальовничою і захоплюючою літературою, проблем із цим зазвичай не виникає.
Ми поділимося порадами як заохотити дитину до читання:

1. Поки ваша дитина ще зовсім маленька, обов’язково читайте їй вголос та купуйте спеціальні інтерактивні дитячі книжки. Це можуть бути м’які книжки-іграшки, книжки для купання, книжки з об’ємними ілюстраціями, віммельбухи та інші.
2. Коли дитина навчиться читати, заведіть якийсь кумедний ритуал: «весела казка на ніч». Читайте з дитиною вголос, по ролях, по черзі, робіть паузи для обговорення дій головних героїв, їхніх емоцій та розглядання ілюстрацій.
3. Складайте разом казки, наприклад на основі малюнка вашої дитини.
4. Для тренування навичок читання можна застосовувати цікаві вправи, придумувати маленькі розповіді й міняти місцями букви у словах. Такі «коряві» розповіді дуже подобаються дітям, особливо, якщо ви даєте можливість придумувати такі речення
5. Для того, щоб стимулювати самостійне читання у більш старших дітей, важливо свідомо підійти до вибору літератури. Книги не мають бути складними й нудними. Почати можна з енциклопедій, атласів, дитячих журналів, коміксів.

Взявши до уваги усі поради по заохоченню дітей до книжок, компанія Helen Doron розробила крутий додаток- Helen Doron Read. Він містить 32 інтерактивні книги та 8 рівнів складності. Він створений експертами з лінгвістики, щоб допомогти дітям 4-9 років із задоволенням вчитися читати англійською. Діти чують правильну вимову і бачать правильне написання слів, таким чином практикують читати. Також дитина запам’ятовує нові слова та вирази. Просто завантажуйте додаток з Аpple Store чи Play Market.

blank blank blank

Запишіться на безкоштовний урок!