28.03.2020

Як провести карантин з користю!

blank

У наше звичайне життя неочікувано ввірвався карантин!

Як поводитися під час карантину – всім відомо, а от що робити цілий день вдома?

Це питання турбує всіх, а головне батьків, адже придумати стільки розваг для дітей не дуже просто.

Якщо у Вас виникають такі питання, ми підготували декілька нескладний ідей ! blank

По перше, підготуйте дітей до того, що на цей період ви не зможете вдосталь гратися на вулиці. Поясніть чому так відбувається, а разом з цим доречно провести міні-бесіду на тему гігієни. В допомогу Вам короткі мультфільми в інтернеті про мікроби і як вберегти себе від них. Гарно поєднати це з чудовими поробками.

blank

Розпорядок дня:

Не забувайте: не зважаючи на те, що ви вдома, у дітей має бути чіткий режим дня! Підготуйте разом з малечею новий розпорядок дня. Прикрасити його можна вирізками з журналів чи газет або знайти шаблон в інтернеті, який підійде саме для Вашої дитини.blank

Виділяйте час на навчання

Якщо дитина звикла, що зазвичай в неї декілька видів активностей протягом дня на різних гуртках – не позбавляйте її цього. Різка зміна діяльності – стрес для всіх! Сучасний світ перейшов в онлайн: ми впевнені більшість гуртків запропонували Вам долучитися до нового формату, тож не баріться: вчіть англійську, малюйте, грайте на скрипці, але за допомогою трансляцій.

Спорт:

Давно хотіли почати систематично займатися спортом? Почніть разом з дитиною! Перше заняття візьміть під свій контроль, знайдіть активні пісні, або ввімкніть радіо.  Дітям подобається, коли ви довіряєте їм цю місію – провести домашнє тренування, тож в наступний раз поміняйтесь ролями.

Домашні справи:

 Рольові ігри – найкращий спосіб долучити дитину до справ. Головне: разом! Влаштуйте кулінарний “перфоменс” у головних ролях Шефа і Су-Шефа на кухні – Ви і дитина, після терміново “викличте клінінгову службу” – довірте дитині те, що вона зможе зробити у своєму віці.

Важлива порада :

Згадайте, що Ви хотіли в дитинстві зробити разом зі своїми батьками, але за браком часу не вийшло. Можливо зараз реалізувати? Поцікавтесь у дитини її думки, що вона хоче зробити , про що думає ! Цінуйте моменти разом зі своїми близькими, робіть кожен день святковим і радісним!

Будьте здоровими та щасливими!

Запишіться на безкоштовний урок!