Відгуки про школу англійської для дітей на Теремках

Без назви

Rated 5 out of 5
26.11.2021

Очень хороший центр! Мои дети в восторге, на занятия ходят с удовольствием. Отличный подход к обучению, профессиональные преподаватели и приятная атмосфера!

Оксана

Літній табір

Rated 5 out of 5
19.08.2021

Думали куди прилаштувати дитину на кілька тижнів літа. Прийшли в літній табір Helen Doron і не пожаліла. Задоволена і я, і дитина (7 років). З нетерпінням чекаю на осінній табір під час шкільних канікул. Дякуємо!

Олеся

Без назви

Rated 5 out of 5
17.08.2021

Відвідували Хелен Дорон протягом року і з нетерпінням чекаємо вересня, щоб повернутися!

Катерина

Без назви

Rated 5 out of 5
17.08.2021

Ребенок, 4 года, посещал лагерь! Остались довольны, даже дома пытается говорить на английском! С сентября пойдем в сад. Огромное спасибо преподавателям, которые являются профессионалами своего дела!

Светлана

No Title

Rated 5 out of 5
12.06.2020

Ми навчалися з Хелен Дорон цілий рік, відвідували школу на Теремках, розуміємо, що цього ще не вистачить для того, щоб дитина почала гарно розмовляти англійською, але ми бачимо крутий результат: дитина знає багато слів, розуміє питання, які їй задає вчитель, може відповісти нескладними реченнями.
Ми задоволені та чекаємо відкриття літнього табору, аж цілих 4 години в англомовному середовищі?

Марта

No Title

Rated 5 out of 5
28.03.2020

Хочеться сказати велике дякую за таку методику і цікаві заняття для дітей!
Окрім яскравих матеріалів, цікавих пісень, різноманітних активностей, круто що є можливість переглядати навчальні мультфільми англійською, переслуховувати аудіо в мобільних додатках. Дитина швидко все запам’ятовує і вже відповідає на нескладні запитання англійською, а нам всього 3,5 років.

Ганна

No Title

Rated 5 out of 5
15.05.2019

Заняття проходять в цікавій для дітей формі: різноманітні креативні завдання, ігри, співи. І все це лише англійською! Моїй дитині подобавється, а це для мене найголовніше.

Оксана

Написати відгук